امروز: یکشنبه, 30 اردیبهشت 1397
محتوای خبر

شهید بهشتی و یارانش با شهادتشان مسیر روشنی را برای شیفتگان انقلاب گشودند

6 تیر 1395 کد خبر : 988614565

فرماندار شهرستان دلیجان گفت: شهید بهشتی و یارانش با شهادتشان مسیر روشنی فرا روی دوستداران و شیفتگان انقلاب گشودند.

 

هادی فدایی فرماندار شهرستان دلیجان در گفتگو با خبرنگار پیام دلیجان با گرامی داشت یاد و خاطره شهید دکتر بهشتی و یاران باوفایش و هفته قوه قضائیه گفت: شهید بهشتی و یارانش با نثار خون پاك خویش، اسلام و انقلاب اسلامی را بیمه كردند.

 

فدایی اظهار کرد: شهید بهشتی و یارانش با شهادتشان پایه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را مستحكم و با شهادتشان مسیر روشنی فرا روی دوستداران و شیفتگان انقلاب گشودند.

 

وی ادامه داد: هفته قوه قضائیه فرصت مغتنمی برای تکریم تلاش خالصانه قشر خدوم و متعهد در قوه قضایی کشور اسلامی و بویژه تجلیل و پاسداشت یاد و خاطره بزرگ معمار دستگاه قضایی، مجاهد نستوه و مجتهد متفکر، شهید مظلوم دکتر بهشتی و شهیدان والامقام این عرصه است.

 

فرماندار شهرستان دلیجان گفت: قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران با پاسداری از قانون اساسی و سرلوحه قرار دادن رهنمودها و منویات مقام معظم رهبری به عنوان رکن اساسی نظام، مسوولیت خطیر و حساسی را در پشتیبانی از حقوق فردی و اجتماعی و تحقق بخشیدن به عدالت عهده‌دار است.

 

انفجار دفتر مرکزی حزب جمهوری اسلامی در هفتم تیر ماه ۶۰ منجر به شهادت آیت الله دکتر محمدحسین بهشتی دبیرکل حزب و ۷۲ تن از یاران امام (ره) که اکثر آن ها مسوولیت هایی را در اداره امور کشور برعهده داشتند به شهادت رسیدند که در میان آن ها چهار وزیر و ۲۷ نماینده مجلس نیز حضور داشتند.

انتهای پیام/