امروز: دوشنبه, 28 خرداد 1397
محتوای خبر

روز جهانی قدس نماد اتحاد و وحدت تمام مسلمانان جهان است

8 تیر 1395 کد خبر : 988614576

فرماندار شهرستان دلیجان روز جهانی قدس را نماد اتحاد و وحدت تمام مسلمانان جهان دانست و بر هر چه باشکوه‌تر و پرصلابت تر برگزار کردن آن تاکید کرد.

 

به گزارش پیام دلیجان؛ هادی فدایی فرماندار شهرستان دلیجان در نشست هماهنگی برنامه‌های راهپیمایی روز قدس گفت: امام خمینی (ره) با هوشمندی و درایت منحصر به فرد خود آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را در حمایت از مردم مظلوم فلسطین به عنوان روز قدس نامگذاری کردند که بر همین اساس ملت ایران به عنوان بزرگترین حامی مستضعفان جهان شناخته شده است.

 

فدایی اظهار کرد: شرکت در راهپیمایی روز قدس موجب دلگرمی مردم مظلوم فلسطین و یاس و ناامیدی اسرائیل جنایتکار خواهد شد که می‌طلبد روزه‌داران عزیز در این راهپیمایی حضوری پرشور داشته باشند.

 

وی ادامه داد: مسئولان باید با برنامه ریزی بستر حضور پررنگ ‌و هرچه بیشتر مردم را در راهپیمایی روز قدس فراهم کنند.

 

فرماندار شهرستان دلیجان با بیان اینکه راهپیمایی روز قدس راس ساعت 11:30 در دلیجان آغاز می شود ادامه داد: میدان بسیج، بلوار شهید کاظم‌زاده، پارک ملت، میدان شهید محمدی به سمت مصلی مسیرهای راهپیمایی روز قدس در شهر دلیجان است.

 

فدایی بیان کرد: مسیر راهپیمایی روز جهانی قدس شهر نراق نیز از محل گلزار شهداء با طی کردن خیابان امام خمینی (ره)، خیابان فاضلین نراقی، مسجد جامع  تعیین شده است.

 

آخرین جمعه ماه رمضان به فرمان بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران به عنوان روز قدس نامگذاری شده است.

 

انتهای پیام/