امروز: پنج شنبه, 06 اردیبهشت 1397
محتوای خبر

رییس اداره اوقاف و امورخیریه دلیجان؛ روز قدس تبلور وحدت، انسجام و مقاومت مسلمانان است

10 تیر 1395 کد خبر : 988614586

رییس اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان دلیجان با اشاره به اینکه شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس تکلیف دینی و سیاسی است گفت:روز قدس تبلور وحدت، انسجام و مقاومت مسلمانان در برابر جبهه ظلم است.

 

محمد رضا آسوده رییس اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان دلیجان در گفتگو با خبرنگار پیام دلیجان گفت : امام راحل ما  با نام گذاری روز قدس یک یادگار ماندگار را در ماه رمضان برای مسلمانان آزاده جهان به امانت گذاشتند.

 

 

آسوده با بیان اینکه که با حضور پرشورمان حق این امانت را خوب و بموقع بجا می آوریم اظهار کرد: حمایت از مردم فلسطین با شرکت در راهپیمایی روز قدس تکلیفی شرعی، ملی و سیاسی است که بر دوش همه ما قرار دارد.

 

وی با بیان اینکه در جمعه آخر ماه رمضان مردم مظلوم فلسطین با نشاطی مضاعف خود را در صحنه بین المللی می بینند گفت:  همانند فریادی که سال ها آنان در مقابل استکبار بلند می کنند در چنین روزی همه باهم یکصدا انزجار و خشم خود را نسبت به تسلط بیگانگان در این سرزمین و به خصوص بیت المقدس اعلام می کنیم.

 

رییس اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان دلیجان افزود: امیدواریم که با اتحاد هرچه بیشتر مسلمانان در کشورهای اسلامی مشت محکمی بر دهان یاوه گویان که سردمدار آنان امریکا و انگلیس و اسراییل هست بزنیم.

 

وی خاطرنشان کرد: مردم دلیجان همگام و همزمان با سراسر کشور اسلامی، روز جمعه حضوری گسترده در اعلام حمایت از مردم مظلوم فلسطین خواهند داشت. 

 

راهپیمایی روز جهانی قدس در دلیجان از میدان بسیج شروع و تا مصلی بقیه الله برگزاری نماز جمعه برگزار خواهد شد.

 

انتهای پیام/