امروز: جمعه, 29 تیر 1397
محتوای خبر

حسن بیگی و رضوی گزینه های تصدی استانداری مرکزی / سکاندار مرکزی این هفته معرفی می شود

16 فروردین 1394 کد خبر : 98861473

به گزارش پیام دلیجان، محمد حسین مقیمی معاون سیاسی وزارت کشور با اشاره به اینکه استان مرکزی یک استان مهم و حیاتی برای کشور است گفت:به دلیل اینکه استان مرکزی بزرگترین قطب صنعتی کشور است ، مراکز حساس و مهمی در آن قرار گرفته و دارای مراکز صنعتی و معدنی بسیاری می باشد دارای اهمیت فراوانی در زمینه های گوناگون برای کشور است که باید در انتخاب استاندار آن دقت فراوانی شود.

 

مقیمی با اشاره به اینکه استاندار مرکزی باید آگاه به مسائل این استان باشد اظهار کرد:شخصی باید به عنوان استاندار این استان انتخاب شود که علاوه بر بومی بودن کاملا با مسائل این استان آشنا بوده و بتواند این استان مهم و استراتژیک را به نحو احسن رهبری کند.

 

وی با تاکید بر اینکه انتخاب استان مرکزی در حال گذراندن روال قانونی خود است افزود:انتخاب استاندار استان مرکزی روال قانونی خود را طی می کند که امیدواریم در اواسط این هفته استاندار جدید استان مرکزی را انتخاب کنیم.

 

معاون سیاسی وزارت کشور انتخاب حسن بیگی را به عنوان سرپرست استانداری مرکزی کاملا قانونی عنوان و بیان کرد:انتخاب استاندار مرکزی مراحل پایانی خود را می گذراند و ما امیدواریم اواسط هفته آن را معرفی کنیم.

 

مقیمی در باره دلیل تعلل در انتخاب استاندار مرکزی گفت:مرکزی از حیاتی ترین استان های کشور است و انتخاب استاندار آن باید با دقت هرچه تمام تر انجام شود.

 

وی در خصوص حسن بیگی و رضوی دو گزینه احتمالی تصدی پست استانداری مرکزی که از سوی رسانه ها مطرح شده اند خاطر نشان کرد:هنوز انتخاب استاندار مرکزی نهایی نشده است و اواسط هفته فرد انتخابی اعلام می شود که احتمال اینکه افراد نامبرده نیز به عنوان استاندار استان مرکزی انتخاب شوند وجود دارد.

 

منبع: دیار آفتاب

 

انتهای پیام/