امروز: پنج شنبه, 04 بهمن 1397
محتوای خبر

رئیس آتش‌نشانی و خدمات ایمنی دلیجان: اقدام ماموران آتش‌نشانی از وقوع انفجار در پمپ بنزین دلیجان جلوگیری کرد

31 تیر 1395 کد خبر : 988614744

رئیس آتش‌نشانی و خدمات ایمنی دلیجان گفت: اقدام به‌موقع ماموران آتش‌نشانی از وقوع انفجار در پمپ بنزین شهر دلیجان جلوگیری کرد.

 

به گزارش پیام دلیجان؛ محمد بیکی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اراک اظهار داشت: اقدام به موقع ماموران آتش‌نشانی دلیجان در مهار خودروی آتش گرفته در پمپ بنزین از وقوع انفجار جلوگیری کرد.

 

وی تصریح کرد: ظهر امروز خبر آتش‌سوزی یک دستگاه پژو در پمپ بنزین رحمت‌آباد در فاصله پنج کیلومتری دلیجان به ایستگاه آتش نشان اعلام و بلافاصله ماموران آتش نشانی در قالب دو دستگاه خودروی اطفای حریق به محل حادثه اعزام شدند.

 

رئیس آتش‌نشانی و خدمات ایمنی دلیجان با اشاره به اینکه در این حادثه یک دستگاه خودرو پژو در حین سوخت‌گیری به علت نشتی دچار حریق شده و در آتش می‌سوزد، بیان داشت: پنج سرنشین این خودرو در کوتاه‌ترین زمان ممکن از خودرو خارج شدند و خوشبختانه آسیبی به آنان وارد نشد.

 

وی بیان داشت: با توجه به اینکه این پمپ بنزین سه منظوره بوده و در کنار جایگاه سوخت بنزین، سوخت گاز نیز وجود داشت، وقوع آتش سوزی می‌توانست انفجاری بزرگی را موجب شود، اما به لطف خدا و اقدام به موقع آتش‌نشانان از وقوع انفجار جلوگیری شد.

 

انتهای پیام/
تگها: رئیس آتش‌نشانی و خدمات ایمنی دلیجان:, اقدام, ماموران آتش‌نشانی, از, وقوع انفجار, در, پمپ بنزین, دلیجان, جلوگیری کرد, پیام دلیجان