امروز: چهارشنبه, 04 اردیبهشت 1398
محتوای خبر

نماز جمعه بزرگترین سنگر در دین اسلام است

1 مرداد 1395 کد خبر : 988614754

امام جمعه موقت شهرستان دلیجان با اشاره به فرا رسیدن 5 مرداد سالروز اقامه اولین نماز جمعه در کشور گفت: نماز جمعه بزرگترین سنگر در دین اسلام است.

 

به گزارش پیام دلیجان، حجت الاسلام کاظم زاده امام جمعه موقت شهرستان دلیجان در خطبه های این هفته نماز جمعه دلیجان گفت: بر اساس ایات و روایات مردم را به پرهیزگاری، نماز اول وقت و دادن زکات مال خود دعوت کرد.

 

 

 

کاظم زاده با اشاره به اینکه نماز اول وقت و دادن زکات موجب رزق و روزیی مشود اظهار کرد: امیدواریم با سرلوحه قرار دان این مباحث همواره در جهت پیشبرد نظام اسلامی گام برداریم.

 

وی با بیان اینکه چند نفر بد حجاب می توانند بقیه افراد را نیز بی حجاب کند ادامه داد: فرد مومن هم بر اساس دین بابد تبلیغ کند و مردم را جذب دین کنند.

 

امام جمعه موقت شهرستان دلیجان با اشاره به فرا رسیدن 5 مرداد سالروز اقامه اولین نماز جمعه در کشور گفت: نماز جمعه بزرگترین سنگر در دین اسلام است.

 

وی به ویژگیهای نماز جمعه اشاره کرد و افزود: نماز جمعه برای دشمن خیلی سنگین است و بر همین اساس تا کنون دشمنان پنج امام جمعه را ترور کردند.

 

کاظم زاده ادامه داد: دشمنان بر این باور هستند که نماز جمعه مردم را نسبت به مواضع دشمنان آشکار می سازد و همواره به دنبال سست کردن این جایگاه در بین مردم هستند.

 

امام جمعه موقت شهرستان دلیجان به سالروز عملیات بزرگ مرصاد هم اشاره ای کرد وگفت: جنگ ما فقط با عراق نبود بلکه با سی کشور دنیا بود که با یاری خداوند بزرگوار توانستیم پیروز شویم.

 

وی در پایان در مورد رشادت های سربازان  گمنام امام زمان در مورد دستگیری عوامل تروریستی که نقشه خرابکاری و انفجار در پنجاه نقطه تهران را داشتند اشاره کرد و گفت: این افراد جان بر کف توانستند این عوامل را دستگیر کنند.

 

انتهای پیام/

 
تگها: نمازجمعه دلیجان, امام جمعه موقت دلیجان