امروز: چهارشنبه, 28 آذر 1397
محتوای خبر

امام جمعه نراق: قوه مجریه گزارش روشنی از اقدامات خود در برخورد با حقوق های نجومی به مردم ارائه کند

15 مرداد 1395 کد خبر : 988614887

امام جمعه نراق گفت: قوه مجریه گزارشی روشن و صریح از اقدامات خود در برخورد با دریافت‌کنندگان اموال نامشروع از بیت المال به مردم ارائه کند.

 به گزارش پیام دلیجان، حجت الاسلام سیدعلی‌اکبر حسینی راد، امام جمعه نراق در خطبه های این هفته نماز جمعه شهر نراق وجدان را یکی از شاهدان اعمال در روز قیامت عنوان کرد و گفت: وجدان تنها محکمه ای است که نیاز به قاضی ندارد.

 


حسینی با اشاره به اینکه در آیات و رویات متعددی به موضوع وجدان سفارش شده است اظهار کرد: اگر انسان وجدان خدایی داشته باشد برای کسانی که خلاف و معصیت می کنند ناراحت می شود و احساس مسئولیت می کند.


وی ادامه داد: کسانی که دغدغه دین و ناموس و فرهنگ دارند وظیفه خودشان می دانند به مواردی که در جامعه می بینند عکس العمل نشان دهند و از درون ناراحتی خود را اظهار کنند.

امام جمعه نراق بیانات مقام معظم رهبری را فصل الخطاب برای مردم و مسئولین بیان کرد و افزود: وظیفه ائمه جمعه تبیین منویات رهبری است.

وی بار دیگر بر مطالبه عمومی در برخورد با دریافت‌های نامشروع از بیت‌المال تأکید کرد و گفت: دریافت‌های ظالمانه میلیاردی از بیت‌المال، مردم را ناراحت کرده است.

حسینی راد با تأکید بر برخورد دستگاه قضایی و تشدید نظارت‌ها، تصریح کرد: قوه مقننه باید راهکارهای قانونی برای جلوگیری از چنین فسادهایی را در دستور کار خود قرار دهد.

امام جمعه نراق گفت: قوه مجریه گزارشی روشن و صریح از اقدامات خود در برخورد با دریافت‌کنندگان اموال نامشروع از بیت المال به مردم ارائه کند.

وی همچنین با تبریک فرا رسیدن دهه کرامت ، گفت : فاصله تولد حضرت معصومه تا ولادت امام رضا (ع) دهه کرامت نام دارد که لازم است در این دهه برنامه های مناسب در کشور اجرا شود.

حسینی راد خاطرنشان کرد: حضرت معصومه (س) الگوی بزرگی برای دختران و بانوان جامعه اسلامی محسوب می شود و در دهه کرامت می توان بیش از روزهای دیگر از فضایل اخلاقی و روش زندگی این حضرت الگو گرفت.

انتهای پیام/