امروز: یکشنبه, 05 خرداد 1398
محتوای خبر

سخنگوی شورای اسلامی شهر دلیجان بیان کرد؛ استفاده اختصاصی شهرداری دلیجان از سالن مدیریت بحران شهرستان/در بیشتر شهرها این سالن در اختیار ورزش بانوان است

25 مرداد 1395 کد خبر : 988614972

سخنگوی شورای اسلامی شهر دلیجان گفت:سالن مدیریت بحران در سال ۹۱ با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان به بهره برداری رسید و اکنون در اختیار شهرداری دلیجان قرار داردو تقریبا به جز ورزش کارکنان شهرداری در هنگام عصر هیچ بهره برداری دیگری از آن انجام نمی شود.                   

 

رحمان دلاوری سخنگوی شورای اسلامی شهر دلیجان در گفتگو با خبرنگار پیام دلیجان  گفت: سالن مدیریت بحران در سال 91 با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان به بهره برداری رسید و در اختیار شهرداری دلیجان قرار دارد.

 

 

 

 

دلاوری اظهار کرد: این سالن هم اکنون در اختیار شهرداری دلیجان است و تقریبا به جز ورزش کارکنان شهرداری در هنگام عصر هیچ بهره برداری دیگری از این سالن انجام نمی شود.

 

وی با اشاره به اینکه اکثر مکان های ورزشی دلیجان در مناطقه حاشیه ای شهر قرار دارد بیان کرد: سالن مدیریت بحران در مرکز شهر واقع شده است.

 

سخنگوی شورای اسلامی شهر دلیجان اضافه کرد: شورای اسلامی شهر دلیجان بارها مکاتباتی را با شهرداری دلیجان داشت تا این مکان را در اختیار سایر مردم شهر هم قرار دهد ولی علیرغم درخواستهای مختلف برای فعالیتهای ورزشی ، شهردار هیچ پاسخ مثبتی به این درخواستها نداده است.

 

وی ادامه داد: شهرداری دلیجان صرفا به دلیل اینکه برخی تجهیزات سرمایشی و گرمایشی سالن تکمیل نیست از واگذاری سالن به اشخاص غیر امتناع کرده است .

 

 

 

دلاوری یادآور شد: این در حالیست که سالن مذکور از ساعت 18 الی 24 در اختیار کارکنان شهرداری است و مورد استفاده قرار می گیرد بنابراین کمبود امکانات و تجهیزات سالن دلیل قانع کننده ای برای جلوگیری از بهره برداری سایر شهروندان نمیتواند باشد.

 

سخنگوی شورای اسلامی شهر دلیجان افزود: افراد حقیقی و حقوقی مختلفی در طول این سالها برای اجاره این سالن به شهرداری و شورای شهر مراجعه کرده اند که متاسفانه به هیچکدام از آنها پاسخ مثبتی داده نشده است .

 

وی ادامه داد: در اکثر شهرهای کشور این سالن ها برای انجام فعالیت های ورزشی در اختیار بانوان قرار می گیرد.

 

دلاوری با بیان اینکه ورزش علاوه بر ارتقا سطح سلامت افراد و جامعه، کاهش آسیب های اجتماعی را نیز به دنبال دارد خاطرنشان کرد: تمام دستگاه ها و مسوولان باید برای توسعه فرهنگ ورزش در جامعه همت گمارند و امیدواریم شهرداری دلیجان در این زمینه همکاری لازم را داشته باشد.

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/ش