امروز: دوشنبه, 31 اردیبهشت 1397
محتوای خبر

بیش از 40 عنوان برنامه در هفته دفاع مقدس در دلیجان برگزار می شود

29 شهریور 1395 کد خبر : 988615316

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دلیجان از برگزاری بیش از 40 عنوان برنامه در هفته دفاع مقدس در دلیجان خبر داد و گفت: این برنامه ها در راستای تقویت روحیه ی مقاومت و ایستادگی در نسل جوان برگزار می شود.

 

به گزارش پیام دلیجان؛ محمدرضا عسگری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دلیجان در نشست خبری برنامه های هفته دفاع مقدس گفت : دفاع مقدس یکی از بزرگترین و ارزشمندترین  گنجینه های ایران اسلامی است.

 

 عسگری هفته دفاع مقدس را نماد مقاومت و ایستادگی ملت بزرگ ایران دانست و اظهار کرد: در واقعه این هفته بهترین الگوی مقاومت برای ملت های منطقه است.

 

وی ادامه داد: ملت ایران در طول سال های دفاع مقدس نشان داد که حتی با دست خالی هم می توان در مقابل خواسته های ظالمانه و استکباری دشمنان ایستاد و از آزادی ، استقلال و امنیت ایران اسلامی دفاع کرد.

 

 فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دلیجان گفت: امروز امنیت ایران اسلامی به برکت ایثارگری ها و از خود گذشتگی های رزمندگان در دوران دفاع مقدس است.

 

وی با اشاره به اوضاع منطقه و جنگ افروزی های گروه های تکفیری در عراق و سوریه افزود: دولت های سوریه و عراق نیز با درس گرفتن از الگوی بسیج مردمی و با مقاومت و پایمردی به زودی سرنوشت گروه های تروریستی را رقم خواهند زد.

 

عسگری در ادامه از برگزاری بیش از 40 عنوان برنامه در هفته دفاع مقدس در دلیجان خبر داد و گفت : همایش رزمندگان شهرستان دلیجان ، برگزاری صبحگاه مشترک ، برگزاری یادوراه شهدا ، مراسم یاد یاران از مهمترین برنامه های هفته دفاع مقدس در شهرستان دلیجان هستند .

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دلیجان هدف از برگزاری این برنامه ها را تقویت روحیه ی مقاومت و ایستادگی در نسل جوان و بزرگداشت حماسه آفرینی های رزمندگان در دروان دفاع مقدس عنوان کرد.

انتهای پیام/




تگها: بیش از 40 عنوان برنامه, در هفته دفاع مقدس, در دلیجان, برگزار می شود, پیام دلیجان