امروز: جمعه, 29 تیر 1397
محتوای خبر

رزمایش شبانه دفاع از کوی و برزن در دلیجان برگزار می‌شود

27 مهر 1395 کد خبر : 988615587

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دلیجان از برگزاری رزمایش شبانه دفاع از کوی و برزن با هدف تقویت بنیه دفاعی بسیجیان این شهرستان خبر داد.

 

سرهنگ دوم پاسدار محمدرضا عسگری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دلیجان در گفتگو با خبرنگار پیام دلیجان در این خصوص گفت: رزمایش سراسری دفاع از کوی و برزن با حضور گردان بیت‌المقدس در 29 و 30 مهرماه در شهرستان دلیجان برگزار می‌شود.

عسگری اظهار کرد: این رزمایش با هماهنگی شورای تامین شهرستان و با همکاری دستگاه های که در دوران بحران فعالیت دارند از جمله هلال احمر، آتش نشانی، و دستگاه های خدمات رسان برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه شهرستان دلیجان در مسیر تردد استان های قم و اصفهان و محل عبور خطوط لوله نفت و گاز قرار دارد از حساسیت خاصی برخوردار است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دلیجان آمادگی دستگاه‌های اجرایی در مقابله با تهدیدات و حوادث احتمالی را مهم‌ترین هدف برگزاری این رزمایش بیان کرد و افزود: حفظ و انسجام نیروهای بسیجی، تمرین دفاع از شهر در مقابل تهاجم دشمن فرضی و تقویت بنیه دفاعی شهرستان از دیگر اهداف برگزاری این رزمایش است.

وی افزود: تمرین تاکتیک کمین و ضدکمین، آرام‌سازی و مقابله با اغتشاشات، امداد و نجات، کنترل معابر شهر و حفاظت از مکان‌های مهم که همگی تحت پوشش پدافند غیرعامل هستند در این رزمایش اجرا می‌شود.

عسگری خاطرنشان کرد: این رزمایش به همت سپاه ناحیه مقاومت دلیجان و برای حفظ و انسجام و سازماندهی نیروهای بسیجی و نیز برای ارتقای سطح توانمندی های بسیجان این شهرستان در ماموریت های ضروری از جمله رزم شبانه، امداد و نجات و دفاع شهری برگزار می‌شود.

 

انتهای پیام/
تگها: رزمایش شبانه, دفاع از کوی و برزن, در دلیجان, برگزار می‌شود, پیام دلیجان