امروز: سه شنبه, 29 مرداد 1398
محتوای خبر

توسعه زیر ساخت های فرهنگی کشور فدایی اجرای کنسرت ها شده است؛پیشرفت 30 درصدی مجتمع فرهنگی دلیجان بعد از 11 سال+عکس

29 مهر 1395 کد خبر : 988615611

عملیات اجرای مجتمع چند منظوره فرهنگی دلیجان در راستای خدمت رسانی به مردم دلیجان در حوزه های فرهنگی، هنری و ادبی از سال 84 آغاز شده و تاکنون به دلیل عدم تخصیص منابع فقط 30 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

 

به گزارش پیام دلیجان؛ توسعه فرهنگی، هر منطقه ای نیازمند زیرساختهای مناسبت است تا بهره گیری از زیر ساخت ها بتوان گام های موثری را در جهت پیشبرد اهداف برداشت.

 

متاسفانه بسیاری از معضلات و آسیب های اجتماعی ناشی از کمبود زیرساخت های فرهنگی در جامعه است که تقویت زیرساخت ها فرهنگی می توانند نقشی بی بدیل را در کاهش مسائل فرهنگی و اجتماعی ایفا کند.

 

بالا بودن برخی از آسیب های اجتماعی در سطح شهرستان از جمله طلاق می طلبد مسوولان توجه ویژه ای را به مردم این منطقه داشته باشند.

 

عملیات اجرایی مجتمع فرهنگی چند منظوره دلیجان در زمینی به مساحت یک هزار و 200 متر مربع و دو هزار و 500 متر مربع زیربنا در سه طبقه به انضمام سالن اجتماعات از سال 84 آغاز شد.

 

در مجتمع فرهنگی شهرستان دلیجان شامل بخشهای متنوعی از قبیل سالن چند منظوره با ظرفیت 700 نفر، سالن اجتماعات و کلاسهای آموزشی، سالن نگارخانه پیش بینی شده است.

 

این پروژه به دلیل تخصیص نامناسب اعتبار تاکنون 30 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و در صورتی که تامین اعتبارات به همین روال ادامه داشته باشد مردم دلیجان باید چندسال دیگر در صورت سالم ماندن مصالح اولیه منتظر بهره برداری آن باشند.

 

در عین حال انتظار می رود با توجه به سفر هیات دولت به استان، اعضای هیات دولت از داشته های خود به نحو موثرتری برای توسعه و پیشرفت شهرستان دلیجان و تکمیل این پروژه استفاده کنند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/