امروز: چهارشنبه, 04 اردیبهشت 1398
محتوای خبر

امام جمعه موقت دلیجان: بهانه جویی های غرب تمامی ندارد

30 مهر 1395 کد خبر : 988615616

امام جمعه موقت دلیجان گفت: همان طور که بارها رهبر معظم انقلاب اعلام کردند طرف غربی هر روز به دنبال بهانه‌های جدید برای دستیابی به منافع خود است.

 


به گزارش پیام دلیجان؛ حجت الاسلام کاظم زاده امام جمعه موقت دلیجان در خطبه های این هفته نماز جمعه دلیجان با اشاره به حضور قلب در اقامه نماز گفت: نماز را اگر می خوانیم باید با اخلاص و توجه باشد.

 

کاظم زاده با بیان اینکه همه کارها به عمل و اخلاصمان بستگی دارد، اظهار کرد: اگر اعمالمان خالص باشد بدون شک همانگونه که خداوند خود وعده داده است چند برابر آن عمل را پاداش می گیریم.

 

امام جمعه موقت دلیجان به دیدار مقام معظم رهبری با نخبگان اشاره کرد و افزود: همان طور که بارها رهبر معظم انقلاب اعلام کردند طرف غربی همواره به دنبال بهانه جویی های جدید برای دستیابی به منافع خود است.

 

وی ادامه داد: در این راستا یک روز برجام، یک روز سپاه، یک روز سپاه قدس و هر روز، یک بهانه جدید می گیرند تا جلوی ایران را بگیرند ولی باید بدانند که نمیتوانند مانع رشد و پیشرفت ایران شوند.

 

کاظم زاده بیان کرد: تاکیدات رهبری در نشست با نخبگان بسیار مهم بود، جوان دانشگاهی و نخبگان علمی ما باید بی اعتنا به قدرت های مستکبر جهانی، روی پای خود بایستند، انقلابی باشند و تولید علم را شتاب دهند.

 

امام جمعه موقت دلیجان گفت: امروز نخبگان ما شاخص های علمی را بالا برده اند ولی باید فاصله خود را در مرزهای دانش با جهان کم کنیم.

 

کاظم زاده به سفر هیات دولت به استان مرکزی در اویل آبان ماه اشاره کرد و گفت: متاسفانه در این چندسال اخیر شاهد تعطیلی کارخانه ها هستیم که این امر بیکاری جوانان و بسیاری از مسائل اجتماعی را به همراه داشته است.

 

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم هیات دولت در این سفر با برنامه ریزی های که انجام می دهد به بهبود وضعیت اقتصادی استان و شهرستان کمک کند.

 

انتهای پیام/
تگها: امام جمعه موقت دلیجان, بهانه جویی های غرب