امروز: چهارشنبه, 03 بهمن 1397
محتوای خبر

براي دومين بار؛ شرکت رهاورد الیاف ساینا دلیجان به عنوان صادر کننده نمونه ملی انتخاب شد

1 آبان 1395 کد خبر : 988615621

شركت الياف ساينا دليجان براي دومين بار به عنوان صادركننده نمونه ملی انتخاب و توسط وزير صنعت مورد تقدير قرار گرفت.

 

به گزارش پیام دلیجان؛ مراسم بزرگداشت روز ملی صادرات و تجلیل از صادرکنندگان نمونه با حضور حسن روحانی، رییس جمهوری اسلامی ایران و وزیر صنعت ، معدن و تجارت در سالن اجلاس سران برگزار شد.

 

در این مراسم از بهروز محمدي رئيس هيئت مديره شركت الياف ساينا دليجان براي دومين بار به عنوان صادركننده نمونه كشوري انتخاب و توسط وزير صنعت مورد تقدير قرار گرفت و مفتخر به دریافت لوح تقدیر و تندیس ویژه این مراسم شد .

 

دولت هر سال به مناسبت نشان دادن اهمیت به صادرات و توسعه صادرات غیرنفتی، مراسم تجلیل از صادرکنندگان نمونه را برگزار می کند. 

 

29 مهرماه در تقویم به نام روز ملی صادرات نامگذاری شده است .

 

مجتمع کارخانجات ساینا دلیجان در سال 2010 میلادی تاسیس شد. این مجتمع با عنایت به بهره مندی از متخصصین خبره، مدیریت شایسته و تکنولوژی مدرن، خود را بعنوان پیشرو در تولید الیاف کاتن تایپ با استحکام بالا، الیاف هالو کانجوگیت و ساده و الیاف سالید در دنیر و رنگهای مختلف و تیشو الیاف شیشه در ایران معرفی کرده است.

 

شرکت الیاف ساینا دلیجان، از زیرمجموعه های مجتمع کارخانجات ساینا دلیجان، یکی از بزرگترین تولید کننده های الیاف پلی استر با مواد اولیه چیپس پتروشیمی و پرک بطری های پلی اتیلن ترفتالات با تولید روزانه 200 تن در ایران می باشد. عمده مصرف محصولات تولیدی این شرکت در صنایع ریسندگی- بافندگی تاری- پودی و کشباف، بافندگی حلقوی، صنایع بی بافت، صنایع خواب، تزئینات خانگی، فرش و موکت، ایزوگام و لایی و... می باشد.

 

شرکت ره آورد ساینا دلیجان، یکی دیگر از زیرمجموعه های مجتمع کارخانجات ساینا دلیجان، در سال 1383 با تولید نمد الیاف شیشه (مت سوزنی) فعالیت تولیدی خود را در زمینی به مساحت 50000 متر مربع با ظرفیت تولید 6000 تن مت سوزنی و انواع منسوجات الیاف شیشه شامل بافت، توری و الیاف شیشه خرد شده تاسیس شد. همچنین در همین سال عملیات اجرایی فاز دوم

 

شامل بزرگترین کارخانه تولیدی تیشو و الیاف شیشه را با ظرفیت 30000 تن در سال آغاز نموده است که خط تولید تیشو ساینا با ظرفیت 130 میلیون متر مربع در سال 1391 به بهره برداری رسید.

مدیریت مجتمع کارخانجات ساینا دلیجان، اعتقاد دارد تنها با همدلی، همکاری و مشارکت تمامی همکاران در بستری مناسب، در مسیر اجرای هرچه بهتر و موثر سیستم مدیریت کیفیت، اهداف سازمان تحقق خواهد یافت و به همین منظور سیستم مدیریت کیفیت خود را بر اساس استاندارد بین المللی ایزو 9001 بنا نهاده است.

 

 

 

انتهای پیام/