امروز: چهارشنبه, 04 اردیبهشت 1398
محتوای خبر

15 تن برنج قاچاق در دلیجان کشف شد

4 آبان 1395 کد خبر : 988615660

 فرمانده انتظامی دلیجان گفت: در عملیات ماموران انتظامی یک محموله 15 تنی برنج قاچاق در این شهرستان کشف شد.

 

به گزارش پیام دلیجان به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ علی هاشمی افزود: در راستای مبارزه جدی و همه جانبه با معضل قاچاق کالا در سطح شهرستان، ماموران انتظامی یک کامیون حامل کالای قاچاق را در یکی از محورهای اصلی این شهرستان شناسایی کردند.

وی افزود:در عملیاتی غافلگیرانه، خودروی حامل این محموله شناسایی و متوقف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان دلیجان یادآور شد: ارزش این محموله برنج قاچاق 700 میلیون ریال است.

این مقام انتظامی شهرستان با اشاره به اینکه این محموله قاچاق از یکی از بنادر جنوبی کشور بارگیری و به یک از استان های شمالی کشور حمل می شد، خاطر نشان کرد: یک نفر در این رابطه دستگیر و به مرجع قضایی معرفی شد.

کشور حمل می شد خاطر نشان کرد: یک نفر در این رابطه دستگیر و به مرجع قضایی معرفی شد.

 

***کشف چهار کیلوگرم تریاک در دلیجان و محلات

فرمانده انتظامی شهرستان دلیجان از کشف چهار کیلوگرم تریاک در عملیات ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان خبر داد.

سرهنگ علی هاشمی افزود:چهار توزیع کننده مواد مخدر در این رابطه دستگیر شدند.

وی گفت:روز گذشته ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان در تحقیقاتی از جابه جایی مقادیری مواد مخدر توسط سه توزیع کننده مواد مخدر مطلع شدند و برنامه ریزی لازم برای شناسایی و دستگیری آنان آغاز شد.

فرمانده انتظامی دلیجان گفت: با تمهیدات اجرایی ماموران انتظامی، خودروی سواری متهمان در یکی از محورهای مواصلاتی شناسایی و در یک عملیات تعقیب و گریز، خودرو متوقف و سه سرنشین آن دستگیر شدند.

سرهنگ هاشمی خاطر نشان کرد: در این عملیات 2 کیلوگرم ماده مخدر تریاک از متهمان کشف شد و هر سه متهم دستگیر شده برای برخورد قانونی به دستگاه قضایی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان محلات نیز گفت: روز گذشته ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان در تحقیقاتی مطلع شدند که فردی در یکی از محله های شهرستان اقدام به نگهداری و توزیع مواد مخدر می کند.

سرهنگ فرامرز گودرزی افزود:در تحقیقات انجام شده،محل فعالیت متهم شناسایی و در عملیاتی وی دستگیر و مقدار یک کیلو و 640 گرم ماده مخدر تریاک از وی کشف شد.

گودرزی تصریح کرد: متهم با تشکیل پرونده به دستگاه قضایی معرفی شد.

شهرستان دلیجان از توابع استان مرکزی با 45000 نفر جمعیت در مسیر راه اصلی استان های جنوبی و شرقی با استان های شمالی و مرکز واقع شده است.

انتهای پیام/
تگها: 15 تن برنج, قاچاق, در دلیجان, کشف شد, پیام دلیجان