امروز: جمعه, 29 تیر 1397
محتوای خبر

در نشست هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی؛ کمبودهای بخش بهداشت و درمان شهرستان دلیجان بررسی شد

16 آبان 1395 کد خبر : 988615832

 

در نشست هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی کمبودهای بخش بهداشت و درمان شهرستان دلیجان بررسی شد و مقرر شد در رشته های خاصی به شهرستان کمک شود و متخصصین حضور یابند.

 

به گزارش پیام دلیجان؛ حسن طاهراحمدی رییس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی در نشست هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی با مسوولان شهرستان دلیجان گفت: دولت یازدهم در حوزه سلامت اقدامات گسترده ای را انجام داده است.

 

 

 

طاهراحمدی به اجرای برنامه طرح تحول سلامت اشاره کرد و افزود: با اجرای برنامه تحول نظام سلامت، کارهای بزرگی در کشور صورت گرفته که در نوع خود بی سابقه بوده است.

 

وی با بیان اینکه طرح تحول سلامت ضعف ها و کاستی ها دارد ادامه داد: برطرف کردن مشکلات این حوزه عزم ملی و کمک شهروندان و تمامی دستگاه های اجرایی را می طلبد.

 

رییس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی بیان کرد: اختصاص پزشک به شهرستان ها بر اساس سطح بندی صورت می پذیرد و در حال حاضر تعداد پزشکان شهرستان دلیجان نیز بر اساس سطح بندی است.

 

وی ادامه داد: در این نشست، کمبودهای بخش بهداشت و درمان شهرستان دلیجان بررسی شد و مقرر شد در رشته های خاصی به شهرستان کمک شود و متخصصین حضور یابند.

 

طاهراحمدی خاطرنشان کرد: خوشبختانه کارهای بسیار اساسی بر اساس برنامه تحول نظام سلامت در شهرستان دلیجان از جمله بازسازی اورژانس و بلوک زایمان بیمارستان امام صادق (ع) و راه اندازی مراکز بهداشتی انجام شده است.

 

هادی فدائی فرماندار شهرستان دلیجان نیز در این نشست ضمن اشاره به مشکلات گفت: نوسازی اورژانس بیمارستان امام صادق (ع)، تخصیص اعتبار برای پایگاه های سلامت و تخصیص اعتبار برای پایگاه های امداد جاده ای دودهک و هستیجان از مواردی است که با تلاش و پیگیری مسئولان حوزه سلامت استان صورت گرفته است.

 

نشست هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی با نماینده محلات و دلیجان، فرماندار، مسئولین حوزه سلامت و رییس و اعضاء شورای شهر دلیجان برگزار و مسائل و مشکلات حوزه بهداشت و درمان این شهرستان بررسی شد.

 

 

انتهای پیام/