امروز: شنبه, 27 بهمن 1397
محتوای خبر

مصدومیت مربی تیم کشتی استان مرکزی در حین اعزام به مسابقات کشوری+عکس

23 آبان 1395 کد خبر : 988615938

سیداکبربهاری مربی دلیجانی تیم کشتی فرنگی بزرگسالان استان مرکزی در حین اعزام به مسابقات کشوری به دلیل سانحه رانندگی از ناحیه پای راست دچار مصدومیت شد.

 

 

به گزارش پیام دلیجان؛ رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی کشور در روزهای 19 آبان ماه در شهر شیراز برگزار شد.

 

هنگام اعزام تیم کشتی فرنگی بزرگسالان استان به مسابقات کشوری مینی بوس در اتوبان شهید بابایی اصفهان بعلت بارندگی سر خورد و با گاردیل و نیوجرسی تصادف کرد و پای راست سیداکبربهاری مربی تیم مصدوم شد.

 

 

مینی بوس در اتوبان شهید بابایی اصفهان بعلت بارندگی ساعت 12و40 دقیقه شب سر خورد و با گاردیل و نیوجرسی تصادف کرد و پای راست سیداکبربهاری مربی تیم مصدوم شد.

 

در این سانحه سیداکبربهاری مربی دلیجانی تیم کشتی فرنگی بزرگسالان استان مرکزی از ناحیه پای راست دچار مصدومیت شد و بعدش کل تیم با 3 دستگاه امبولانس به بیمارستانهای کاشانی - الزهرا- و امین منتقل شدند.

در این حادثه همه ورزشکاران در سلامت کامل به سر می برند و سیداکبربهاری مربی دلیجانی تیم کشتی فرنگی بزرگسالان استان مرکزی مصدوم شد و ساعت 6صبح از بیمارستان مرخص شدند و الباقی مسیر با اتوبوس از ترمینال به شیزاز رفتند.

 

به دلیل دیر رسیدند به مسابقات در وزن 59کیلو محمد نجاتی سروزن نرسید و استان مرکزی در 7 وزن نماینده داشتند.

 

سیداکبربهاری مربی دلیجانی تیم کشتی فرنگی بزرگسالان استان مرکزی اینقدر عاشق کشتی است که با پای شکسته و گچ گرفته بازهم هدایت تیم را بعهده داشت و یک مدال نقره دروزن 71کیلو ومقام چهارم وزن 130کیلو را کسب کرد.

 انتهای پیام/