امروز: سه شنبه, 01 خرداد 1397
محتوای خبر

راه اندازی صندوق خیریه دانشجویی در دانشگاه پیام نور دلیجان

4 آذر 1395 کد خبر : 988616111

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی از تاسیس و راه اندازی صندوق خیریه دانشجویی در دانشگاه پیام نور دلیجان خبر داد.

 

به گزارش  پیام دلیجان، حجت الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی به حضور معاون پارلمانی وزیر علوم و رییس صندوق رفاه دانشجویی کشور از دانشگاه های محلات و دلیجان اشاره کرد و گفت: در این بازدید تصمیمات خوبی در حوزه مسائل دانشجویان گرفته شد.

 

سلیمی اظهار کرد: در بازید و حضور رییس صندوق رفاه دانشجویی کشور در دانشگاه پیام نور دلیجان راه اندازی رشته های جدید کارشناسی ارشد؛ تاسیس و راه اندازی صندوق خیریه دانشجویی در دانشگاه، کمک جهت ترمیم و تجهیز سالن ورزشی دانشگاه، مساعدت صندوق رفاه در افزایش سهمیه یارانه غذا و تسهیلات دانشجویی مصوب شد.

 

وی ادامه داد: همچنین در بازدید معاون وزیر علوم ، ریاست صندوق رفاه دانشجویی تاسیس و راه اندازی صندوق خیریه دانشجویی با سرمایه اولیه، تامین بیش از ۳۰۰ خوابگاه رهنی جهت دانشجویان این دانشگاه و موافقت با احداث خوابگاه دانشجویی با کمک صندوق رفاه دانشجویی مصوب شد.

 

معاونین وزیر علوم به همراه حجت الاسلام سلیمی ، نماینده مردم و دبیر کمسیون آموزش مجلس ضمن حضور در دو شهرستان از مراکز آموزش عالی بازدید کردند.

 

انتهای پیام/
تگها: راه اندازی صندوق خیریه دانشجویی, دانشگاه پیام نور دلیجان, پیام دلیجان