امروز: چهارشنبه, 21 آذر 1397
محتوای خبر

اعزام 200 نفر از دانش آموزان دختر دلیجانی به اردوهای راهیان نور

16 آذر 1395 کد خبر : 988616291

 

فرماند ناحیه مقاومت بسیج دلیجان گفت: امروز  نخستین کاروان راهیان نور دانش آموزی دلیجان شامل 200 نفر از دانش آموزان دختر با بدرقه جمعی از مسئولان این شهرستان، به  مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس در استان خوزستان اعزام شد.

 

سرهنگ پاسدار محمدرضا عسگری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دلیجان در گفتگو با خبرنگار پیام دلیجان گفت: زائران راهیان نور به مدت سه روز با 6 اتوبوس  از مناطق عملیاتی فتح المبین ، شلمچه ،

 

هویزه ، معراج شهدای اهواز، اروندکنار بازدید می کنند.

 

 

عسگری اظهار کرد: هدف از برگزاری این اردوها  افزایش آشنایی دانش آموزان با رشادت ها و ایثارگری های رزمندگان طی دوران دفاع مقدس است.

 

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج افزود: برای بهره برداری هرچه بیشتر و بهتر دانش آموزان از این اردو تعدادی از راویان سال های حماسه و ایثار در میان آنان حضور دارند تا در یادمان های مناطق عملیاتی وقایع و اتفاقات آن یادمان را برای دانش آموزان بازگو کنند.

 

وی ادامه داد: شماری از طلاب و روحانیون نیز با این کاروان به مناطق عملیاتی اعزام شدند تا با پاسخگویی به مسائل و شبهات دینی تاثیر گذاری این اردوها دوچندان شود.

 

عسگری بیان کرد: هدف از برگزاری این اردوها را افزایش آشنایی دانش آموزان با رشادت ها و ایثارگری های رزمندگان در دوران دفاع مقدس است.

 

وی گفت: دومین کاروان دانش آموزی این شهرستان نیز در بهمن ماه به مناطق عملیاتی اعزام می شوند.

 

سرهنگ عسگری خاطرنشان کرد: از ابتدای امسال تاکنون 700 زائر به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

 

انتهای پیام/
تگها: اعزام, 200 نفر, از دانش آموزان دختر, دلیجانی, به اردوهای راهیان نور, پیام دلیجان, اخبار دلیجان