امروز: شنبه, 30 شهریور 1398
محتوای خبر

قاچاقچی چای خارجی در دلیجان به 13 میلیارد ریال جزای نقدی محکوم شد

16 آذر 1395 کد خبر : 988616292

 قاضی تعزیرات حکومتی دلیجان گفت: قاچاقچی چای خارجی در این شهرستان به 13 میلیارد ریال جزای نقدی و مصادره تریلر به نفع دولت محکوم شد.

 

 

به گزارش پیام دلیجان؛ سجاد سعیدی روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در بررسی پرونده ای مبنی بر قاچاق 20 تن چای خارجی، نبود همخوانی مدارک ارائه شده با محموله کشف شده، مشخص شد و علاوه بر تعیین پرداخت جزای نقدی برای متهم این پرونده، وسیله نقلیه نیز به نفع دولت ضبط شد.

 

وی بیان کرد: این حکم از سوی محکوم علیه پرونده مورد اعتراض واقع شده بود که توسط شعب تجدیدنظر ویژه رسیدگی به پرونده های قاچاق کالا در کشور تایید شد.

سعیدی ادامه داد: محموله ای از انواع گوشی تلفن همراه خارجی قاچاق نیز توسط یک دستگاه خودروی سواری زانتیا از استان های جنوبی کشور به مقصد تهران در حرکت بود که پس از کشف توسط عوامل انتظامی به شعبه ویژه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی معرفی شد.

سعیدی افزود: با تشکیل پرونده قضایی در شعبه تعزیرات، متهم این پرونده نیز ضمن صدور ضبط کالا به نفع دولت به پرداخت مبلغ 970 میلیون ریال جریمه نقدی در حق دولت محکوم شد.

شهرستان دلیجان از توابع استان مرکزی با 45 هزار نفر جمعیت در مسیر راه اصلی استان های جنوبی و شرقی با استان های شمالی و مرکز واقع شده است. 

انتهای پیام/
تگها: قاچاقچی چای خارجی, در دلیجان, به 13 میلیارد ریال, جزای نقدی, محکوم شدند, پیام دلیجان, اخبار دلیجان