امروز: دوشنبه, 28 خرداد 1397
محتوای خبر

سردار سلامی:آزادی حلب، یعنی شکست همه استکبار در مقابل پرچم مقاومت اسلامی/ زیر پای دشمن فرش قرمز پهن نمی کنیم

23 آذر 1395 کد خبر : 988616380

جانشین فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: آزادی حلب به معنای شکست همه استکبار در مقابل پرچم مقاومت اسلامی است.

 

به گزارش پیام دلیجان؛  به نقل از دیار آفتاب؛ سردار سلامی، جانشین فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در کنگره شهدای کارگری استان مرکزی گفت: شهدا برای ایران و مسلمانان اعتبار، عزت، آبرو و شرف آفریدند.

وی توضیح داد: استان مرکزی، سرزمین تولد علمای بزرگ که در سپهر افتخارات فقاهت شیعه می درخشند، سرزمین تولد مردان شهید، نزدیک ۷۰۰۰ شهید در جنگ و انقلاب اسلامی است.

جانشین فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه امروز هرچه نیروگاه می بینید، هرچه جاده، سد، راه آهن، کشاورزی می بینید همه محصول تلاش این عزیزان است؛ گفت: شهیدانی که اجازه ندادند خاک این سرزمین به دست بیگانگان بیافتد.

سردار سلامی بیان کرد: حضرت امام بزرگترین، نافذترین، عظیم ترین، نام آورترین، نامدارترین، شجاع ترین شخصیت روحانی تاریخ اسلام و ایران هستند که با  بیرق داری یک انقلاب شکوهمند شیرازه  کفر و استکبار جهانی را درهم شکستند و مسلمانان  را هویت حقیقی خود آشکار کردند به گونه ای که خورشید اسلام درخشش گرفت.

طول شمشیر ایران تا مدیترانه کشیده شده است

وی گفت: برخی کشورها در اشغال دیگرانند چون مردان و زنانی برای مقابله با اشغالگران ندارند. آنان عزت خود را زیر چکمه اشغالگران ذبح می کنند.

جانشین فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: اما ما نمی خواستیم عزت خود را فدا کنیم و زنان و مردان این سرزمین جلوی افرادی که میخواستند از یک ملت زنده، تندیس تسلیم بسازند، ایستادند و پرچم ایران اسلامی را به اهتزار درآوردند.

سردار سلامی مطرح کرد: شما به یاد دارید چه ماهها و سالهای سختی بر ملت ما گذشت اما امروز ما کجا هستیم و دشمن کجا؟

وی با اشاره به آزادسازی شهر حلب از دست تکفیری ها، بیان کرد: امروز ما حلب را آزاد می کنیم و بدان معناست که آمریکا عربستان قطر ترکیه و نایبان فریب خورده و تکفیری آنان در یاس و شکست هستند.

جانشین فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عنوان کرد: آزادی حلب یعنی  شکست همه قدرت سیاسی استکبار در یک نقطه از جهان و فروپاشی پرچم استکبار و برافراشته شدن پرجم اسلام یک معیاری برای جامعه سیاسی دنیای اسلام است.

سردار سلامی توضیح داد: امروز در لبنان قدرت عظیمی ساخته شده است. چه زمان دشمن تصور می کرد که طول شمشیر ما از تهران تا مدیترانه بلند شود؟ اگر امروزموشک های شما از قلب این سرزمین هر نقطه از حیات دشمن را به آتش بکشد، نشانه نصرت الهی و بلندی شمشیر مسلمانان است.

وی با بیان اینکه این ها همه واقعیت هایی است که رخت داده است، افزود: ما دیگر بر دشمن اعتماد نداریم و به انرژی درونی مان اتکا می کنیم چرا که به قدرت خدا ایمان داریم.

جانشین فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مطرح کرد: اینها حاصل غیرت، ثبات قدم، شهادت طلبی است که با اعتقاد، بر کفار مسلط شدیم در حالی که از نظر عده و عُده به استکبار نمی رسیم.

زیر پای دشمن فرش قرمز پهن نمی کنیم

سردار سلامی اظهار کرد: ما در دل تحریم های دشمن رشد کردیم و درحالیکه دانشمندان ما را در خیابانها ترور می کردند، در هسته ای در سطح کشورهای مدرن دنیا پیشرفت کردیم.

جانشین فرماندهی سپاه پاسداران ادامه داد: به دشمن اعتماد نداریم و بر انرژی درونی مان اتکا داریم. ما امروز پیروزیم چون به قدرت خدا تکیه داریم بر مشکلات غلبه خواهیم کرد.

وی با تاکید بر اینکه ما عزتمان را با هیچ چیز عوض نمی کنیم، مطرح کردم: ما زیر پای دشمن فرش قرمز پهن نمی کنیم.

جانشین فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: ما عزیز هستیم و این به دلیل رهبری بزرگ و با تدبیر الهی به نام امام خامنه ای(مدظله العالی) است. کشورمان به قدرت مهندسان ساخته می شود و به وسیله هیچ چیز متوقف نخواهد شد.

سردار سلامی ادامه داد: دشمن با همه قدرتی که دارد، هم اکنون در بحران زندگی می کند. اگرچه به ظاهر ثروت دارد، اما بزرگترین بدهکار جهانی است.

امام(ره) معتقد بودند اگر می خواهید از دشمن عقب نمانید، از کفار تبعیت نکنید

وی توضیح داد: کشور امریکا ۴۳ میلیون نفر بی خانمان زندگی می کنند که سالانه تعداد بالایی جوان آمریکایی خودکشی می کنند.

جانشین فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کرد: نرخ طلاق در این کشور رکورد زده است. اکثر زیرساختهای آمریکا متعلق به ۶۰ سال پیش است.

سردار سلامی با بیان اینکه آمریکا ۶ هزار میلیارد دلار در عراق بدون هیچ ثمری هزینه کرده است، گفت: اگر شما فکر می کنید که سختی در این مملکت است، در سرزمین دشمنان ما چندین برابر سختی و مشکلات است.

وی با تاکید بر اینکه دشمنان نظام جمهوری اسلامی همیشه به دنبال توطئه هستند، گفت: دشمنان زیادی که داریم. امام(راحل) معتقد بودند اگر می خواهید عقب مانده نباشید از کفار اطاعت نکنید.

جانشین فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: ما هرگز از دین خود دست نخواهیم کشید. این منش ماست تبعیت از امام خویش می کنیم چرا که طبق وعده قرآن هر قومی تبعیت کرد سعادتمند و هر ملتی از امامت فاصله گرفت به ذلت گرفتار میشود این منطق قرآن است.

انتهای پیام/
تگها: کنگره ی شهدای کارگری استان مرکزی, سردار سلامی, پیام دلیجان