امروز: یکشنبه, 06 خرداد 1397
محتوای خبر

بیانیه بسیج دانشجویی دلیجان در حمایت از سخنان امام جمعه دلیجان در خصوص فرجام برجام

26 آذر 1395 کد خبر : 988616406

بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور دلیجان در پی سخنان مقتدرانه حجت الاسلام محمدتقی کرامتی امام جمعه شهرستان دلیجان در خصوص فرجام برجام حمایت کامل خود را اعلام کرد.

 

به گزارش پیام دلیجان؛ بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور دلیجان پس از سخنان اعتراضی چندباره امام جمعه دلیجان در نمازجمعه این شهر نسبت به فرجام برجام بیانیه ای را در حمایت از سخنان امام جمعه منتشر کردند که متن آن به شرح ذیل است:

 

در نماز جمعه این هفته شهرستان دلیجان حجت الاسلام کرامتی سخنرانی خوب و موضع گیری به جایی را داشتند که بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور دلیجان از چنین موضع گیریها و سخنرانی هایی حمایت کامل خود را می دارد،کرامتی گفت که رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه ای گفتند که به شیطان بزرگ آمریکا نمی توان اعتماد کرد در عمل دیدیم همین هم هست.

 

کرامتی گفت: همان طور که بارها رهبر انقلاب اعلام کردند نمی شود به آمریکا اعتماد کرد ولی متاسفانه برخی از مسئولین ما روی آمریکا اعتماد داشتند و دیدند که ضربه های بیشماری را خوردیم.

 

امام جمعه دلیجان گفت که در مجلس سنای آمریکا بدون حتی یک رای مخالف تصویب شد و به امضا رییس جمهور آمریکا نیز رسید او گفت ما چندتن از اورانیوم های خود را اکسید کردیم و نابود کردیم ،چندین  هزارسانتریفیوژ را  نابود کردیم و قلب راکتور آب سنگین را با بتن پر کردیم و چندین ضرر دیگر به کشور وارد کردند ولی طرف مقابل هیچ کاریی را انجام ندادند.

 

کرامتی در پایان گفت امیدواریم که از این کارها مسئولین ما عبرت بگیرند.

 

بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور دلیجان از چنین موضع گیریهایی حمایت میکند و امیدواریم که بعضی از مسئولین ما از دروغ پردازیهای خود دست بردارند و به فکر آبادانی کشورمان ،ایران اسلامی باشند.

 

انتهای پیام/
تگها: بیانیه بسیج دانشجویی دلیجان, حمایت امام جمعه دلیجان, فرجام برجام, پیام دلیجان