امروز: دوشنبه, 04 تیر 1397
محتوای خبر

حماسه ۹ دی توطئه‌های فتنه‌گران داخلی و خارجی را شکست داد

5 دی 1395 کد خبر : 988616534

فرمانده سپاه ناحیه دلیجان گفت: حضور پرشور و حماسی مردم در راهپیمایی نهم دی ماه را موجب شکست توطئه‌های فتنه‌گران داخلی و خارجی شد.

 

سرهنگ پاسدار محمدرضا عسگری فرمانده سپاه ناحیه دلیجان در گفتگو با خبرنگار پیام دلیجان با اشاره به فرا رسیدن نهم دی ماه اظهار داشت: 9 دی یکی از حماسه‎های بسیار مهم ملی است و برنامه ریری های لازم برای هر چه با شکوه تر برگزار شدن این مراسم اندیشده شده است.

 

عسگری اظهار کرد: به همین مناسبت نشستی با سخنرانی حجت الاسلام محمدولی رضوی راد مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله استان مرکزی در دلیجان، نشست های با سخنرانی حجت الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان و سید جواد ساداتی نژاد نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی در نراق و نشست های در روستای راوه و خاوه هم پیش بینی شده است.

 

وی ادامه داد: همچنین به مربیان حلقه های صاحین اعلام شده است در این دهه حماسه 9 دی و فتنه 88 را برای مردم تبیین کنند.

 

فرمانده سپاه ناحیه دلیجان با اشاره به اینکه فتنه 88 ابعاد گسترده ای داشت افزود: در این فتنه دشمن با استفاده از افرادی در داخل به دنبال سرنگونی نظام بودند که با بصیرت و آگاهی مردم توطئه دشمنان خنثی شد.

 

عسگری با بیان اینکه اگر هوشیاری و بیداری مردم نبود ایران امروز وضعیتی بد تر از کشورهای منطقه داشتیم، بیان کرد: مردم با حضور به موقعه خود اجاز نفوذ بیگانه گان را ندادند.

 

فرمانده سپاه ناحیه دلیجان اضافه کرد: حضور پرشور و حماسی مردم در راهپیمایی نهم دی ماه را موجب شکست توطئه‌های فتنه‌گران داخلی و خارجی شد.

انتهای پیام/
تگها: فرمانده سپاه, ناحیه دلیجان:, حماسه 9 دی, توطئه‌های, فتنه‌گران داخلی و خارجی, را, شکست داد, پیام دلیجان, اخبار دلیجان