امروز: یکشنبه, 30 اردیبهشت 1397
محتوای خبر

35 میلیارد تومان تسهیلات برای رونق تولید دلیجان پرداخت شد

8 دی 1395 کد خبر : 988616574

فرماندار شهرستان دلیجان گفت: از ابتدای امسال تاکنون 35 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به واحد های تولیدی این شهرستان پرداخت شد.

 

هادی فدایی فرماندار شهرستان دلیجان در این خصوص در گفتگو با پیام دلیجان گفت: 135 واحد صنعتی و تولیدی شهرستان دلیجان برای دریافت تسهیلات رونق تولید در سایت بهین یاب ثبت نام کردند.

 

فدایی اظهارکرد: از این تعداد 98 واحد صنعتی و تولیدی به بانکهای عامل برای دریافت تسهیلات رونق تولید معرفی شدند و از این تعداد 35 واحد موفق به دریافت 35 میلیارد تومان تسهیلات شده اند.

 

وی ادامه داد: این میزان تسهیلات اقتصاد مقاومتی در قالب رونق تولید به واحد صنعتی و تولیدی در زمینه تولید فرش، سنگ، الیاف پلی استر، بتن و عایق رطوبتی پرداخت شده است.

 

فرماندار شهرستان دلیجان با اشاره به اینکه با تزریق این میزان تسهیلات سرمایه در گردش، افزایش تولید، بهره وری وفرصت اشتغال پایدار انتظار می رود، افزود: این میزان تسهیلات برای احیاء و کارگشایی در امر تولید به 35 طرح و بنگاه تولیدی و اقتصادی کوچک و متوسط در دلیجان پرداخت‌شده است.

 

فدایی تسریع در روند پرداخت تسهیلات رونق تولید توسط بانک‌های عامل شده و ابراز کرد: پرداخت این تسهیلات تأثیر بسزایی در خروج از رکود و رفع مشکلات واحدهای تولیدی و به تبع آن افزایش میزان اشتغال دارد.

 

وی خاطرنشان کرد: دلیجان دارای توانمندی تولیدی و صادراتی زیادی است که می توان با تحقق اقتصاد مقاومتی و رونق تولید درآمد بیشتری را نصیب صنعتگران این شهرستان کرد.

 

شهرستان دلیجان با 51 هزار نفر جمعیت در جنوب استان مرکزی با 400 واحد صنعتی و تولیدی، سومین شهر صنعتی استان و دارای 4 منطقه صنعتی(شهرک صنعتی جاده اصفهان، قطب صنعتی بوعلی، قطب صنعتی دودهک، قطب صنعتی راونج) بوده که عمده تولیدات از جمله؛ عایق های رطوبتی، فرش ماشینی و پودرهای میکرونیزه در سطح کشور دارای شهرت و کیفیت است.

 

انتهای پیام /
تگها: تسهیلات رونق تولید دلیجان, پیام دلیجان, فرماندار دلیجان