امروز: یکشنبه, 03 تیر 1397
محتوای خبر

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس: استیضاح وزیر راه و شهرسازی به قوت خود باقی است/برخی به دنبال قانع کردن نمایندگان

16 دی 1395 کد خبر : 988616681
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در خصوص وضعیت استیضاح وزیر راه و شهر سازی در مجلس گفت: استیضاح وزیر راه و شهرسازی همچنان به قوت خود در مجلس باقی است.

به گزارش خبرنگار پیام دلیجان،علی اکبر کریمی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به آخرین وضعیت طرح استیضاح وزیر راه و شهرسازی، گفت: روند این استیضاح به دلیل ضرورت بررسی برنامه ششم توسعه، به تعویق افتاده است.

کریمی اظهار کرد: هر چند عده ای طی این مدت به دنبال قانع کردن نمایندگان خواستار استیضاح وزیر راه و شهرسازی بودند ولی نمایندگان به شدت خواستار استیضاح وزیر راه و شهرسازی هستند.

وی با تاکید بر اینکه استیضاح وزیر راه و شهرسازی همچنان به قوت خود در مجلس باقی است بیان کرد: بر اساس مقررات و آیین نامه های داخلی چنانچه تعداد نمایندگان خواستار استیضاح در حد نصاب باشد بعد از بررسی برنامه ششم توسعه در مجلس شورای اسلامی اعلام وصول خواهد شد.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی در خصوص واردات واگن از روسیه گفت: در شرایطی که در داخل کشور شرکت های تولید واگن با کمتر از ۳۰ درصد فعالیت دارند واردات واگن منطقی نیست.

وی با اشاره به اینکه واردات واگن در رسانه ها مطرح شده است و هنوز چیزی مستند ارائه نشده است خاطرنشان کرد: در صورتی که این واردات صحت داشته باشد وزیر باید در این خصوص هم پاسخگو باشد.

طرح استیضاح وزیر راه و شهرسازی اواسط آذر ماه امسال در قالب نامه ای ۱۲ بند تخلف و ضعف های این وزارت خانه تقدیم هیئت رئیسه شد.

انتهای پیام/