امروز: یکشنبه, 06 خرداد 1397
محتوای خبر

برای دومین سال متوالی؛شورای آموزش و پرورش دلیجان رتبه عالی را در استان مرکزی کسب کرد

20 دی 1395 کد خبر : 988616730

دبیر شورای آموزش و پرورش شهرستان دلیجان گفت: طبق ارزیابی های به عمل آمده توسط اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی، شورای آموزش و پرورش شهرستان دلیجان برای دومین سال متوالی موفق به کسب رتبه عالی در بین مناطق 15 گانه استان شد.

به گزارش پیام دلیجان ، برای دومین سال متوالی شورای آموزش و پرورش شهرستان دلیجان موفق به کسب رتبه عالی در بین مناطق 15 گانه استان مرکزی شد.


حجت اله فدایی، مدیر و دبیر شورای آموزش و پرورش شهرستان دلیجان ضمن تبریک فرارسیدن هفته شورای آموزش و پرورش گفت: طبق ارزیابی های به عمل آمده توسط اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی ، شورای آموزش و پرورش شهرستان دلیجان موفق به کسب رتبه عالی در بین مناطق 15 گانه شده است.


وی شورای آموزش و پرورش را عالی ترین نهاد سیاست گذاری و تصمیم گیری در حوزه تعلیم و تربیت دانست و با اشاره به شاخص های ارزیابی این شورا اظهار کرد: حضور مستمر اعضا در جلسه ماهانه شورای آموزش و پرورش ،  مشارکت خیرین در ساخت و تجهیز مدارس ، تفویض اختیار و تمرکز دایی و همچنین برگزاری منظم جلسات ماهانه و جلسات کارگروه ها در طول سال از جمله مواردی است که شهرستان دلیجان در آن عملکرد مناسبی داشته است.


وی از فعالیت های اعضای شورا خصوصاً فرماندار و رئیس شورا ، شهردار و شورای اسلامی شهر دلیجان در ارتقای برنامه های آموزشی و پرورشی در شهرستان تقدیر و تشکر کرد.

 

انتهای پیام/
تگها: شورای آموزش و پرورش, دلیجان, رتبه برتر