امروز: شنبه, 27 بهمن 1397
محتوای خبر

سخنگوی شورای: انتظار سه ساله زیر گذر دلیجان برای تصمیم شورای ترافیک استان

28 دی 1395 کد خبر : 988616831

سخنگوی شورای شهر دليجان گفت: علیرغم پیگیری سه ساله برای احداث زیر گذر آرامستان و تخصیص اعتبار به دلیل نقض جزئی در تهیه طرح مهندسی زیر گذر در حوزه معاونت عمرانی باقی مانده است و نیاز است در شورای ترافیک استان این موضوع بررسی و در خصوص رفع مشکل تصمیم گیری شود.


سعید صادقی سخنگوی شورای شهر دليجان در گفتگو با پیام دلیجان؛ در خصوص احداث زیرگذر آرامستان دلیجان گفت: با توجه به جا به جای آرامستان دلیجان به منطقه صالح آباد و نزدیکی این مکان به محور دلیجان – اصفهان، احداث زیر گذر آرامستان از سه سال گذشته در دستور کار مسئولین قرار گرفت.

 

 


 صادقی اظهار کرد: جابه جای آرامستان دلیجان تردد به این منطقه را خصوصا در روزهای پایان هفته بیشتر کرده است و از طرفی وقوع تصادفاتی در این منطقه ضرورت احداث هر چه زودتر زیر گذر آرامستان را دو چندان کرده است.


وی ادامه داد: شهرداری دلیجان بعد از جا به جای آرامستان اقدامات اولیه، زیر سازی و بهسازی را در این منطقه انجام داده است، به دلیل اینکه زیر گذر آرامستان در خارج از محدوده شهری قرار دارد احداث زیر گذر به راه شهرسازی واگذار شده است.


سخنگوی شورای شهر دليجان افزود: با پیگیری های صورت گرفته در این راستا 400 میلیون تومان اعتبار برای احداث زیر گذر به راه و شهرسازی اختصاص یافته است.


صادقی اظهار کرد: علیرغم پیگیری سه ساله برای احداث زیر گذر آرامستان و تخصیص اعتبار به دلیل نقض جزئی در تهیه طرح مهندسی زیر گذر در حوزه معاونت عمرانی باقی مانده است و نیاز است در شورای ترافیک استان این موضوع بررسی و در خصوص رفع مشکل تصمیم گیری شود.


سخنگوی شورای شهر دليجان بیان کرد: این درحالی است که باکس هاي مورد نياز احداث این زیر گذر شش ماه پیش با اعتباری بالغ بر 450 میلیون تومان خریداری و در محل قرار گرفته اند که خرید این باکس ها حدود چهل درصد پروژه است.


وی ادامه داد: به دلیل اجرایی نشدن زیرگذر شاهد تصادفاتی در این منطقه هستیم که امیدواریم با رفع این مشکل جزئی هر چه زودتر شاهد عملیات اجرایی این پروژ باشیم.


صادقی خاطرنشان کرد: احداث نشدن این زیر گذر نارضایت های هم از سوی برخی از شهروند به همراه داشته است.

 

 

 

 

انتهای پیام/
تگها: زیر گذر آرامستان دلیجان, شورای ترافیک استان