امروز: یکشنبه, 30 اردیبهشت 1397
محتوای خبر

پس از چهارماه تعطیلی؛ استخر شنای دلیجان بازگشایی می شود

3 بهمن 1395 کد خبر : 988616929

مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان شهرستان دلیجان از بازگشایی استخر سر پوشیده این شهر تا پایان هفته پس از چهار ماه تعطیلی خبر داد. 

 

به گزارش پیام دلیجان؛ استخر زیر مجموعه اداره ورزش و جوانان دلیجان حدود چهار ماه است که به دلیل نقص فنی، تعطیل شده که این موضوع باعث سرگردانی ورزشکاران و بیماران نیازمند آب درمانی شده است.

 

 

 

عرب مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان شهرستان دلیجان، ضمن اعلام این خبر افزود: علت تعطیلی چند ماهه این مجموعه ورزشی، فرسودگی تجهیزات موتورخانه و تاسیسات آن بوده است.

 

وی با بیان اینکه با مشکلاتی که در تأسیسات این مکان ورزشی وجود داشت، عملا امکان استفاده از استخر وجود نداشت، اضافه کرد: استخر به همین علت به مدت چهار ماه تعطیل شد و پس از پیگیری های انجام شده توسط اداره ورزش و جوانان، استانداردسازی تاسیسات این استخر انجام شده است.

 

عرب با اشاره به اینکه بازسازی و راه اندازی این استخر یکی از خواسته های به حق جوانان و نوجوانان شهرستان است افزود: در حال حاضر مشکل استخر دلیجان مرتفع شده است و در حال آبگیری استخر هستیم و انشالله تا آخر هفته استخر شنای دلیجان بازگشایی خواهد شد.

 

مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان شهرستان دلیجان، بیان کرد: برای استاندارد سازی تاسیسات موتورخانه استخر دلیجان اعتباری بالغ بر 25 میلیون تومان هزینه شده است.

 

عرب با تاکید بر ضرورت توسعه استخر شهرستان دلیجان، تصریح کرد: این مهم می تواند زمینه بهبود اوقات فراغت جوانان و به ویژه دانش آموزان را فراهم کند.

 

انتهای پیام/

 
تگها: پس از چهارماه تعطیلی, استخر شنای دلیجان, بازگشایی می شود