امروز: سه شنبه, 29 مرداد 1398
محتوای خبر

همزمان با دهه مبارک فجر: 19 پروژه تولیدی، عمرانی و آموزشی در دلیجان به بهره برداری می رسد

10 بهمن 1395 کد خبر : 988617039

فرماندار دلیجان از افتتاح و بهره‌برداری از 19 پروژه تولیدی، عمرانی، آموزشی و خدماتی در این شهرستان همزمان با دهه مبارک فجر خبر داد.

 

به گزارش پیام دلیجان؛ محمد کردی فرماندار دلیجان، افزود: برای بهره‌برداری از این پروژه‌ها بیش از 203 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

 

 

 

وی به برخی از پروژه هایی که در این ایام به بهره‌برداری می‌رسد اشاره کرد و گفت: افتتاح کارخانه تولید موکت با مشارکت بخش خصوصی و صرف هزینه‌ای بالغ بر 150 میلیارد یکی از این پروژه‌هاست.

 

فرماندار دلیجان بهره‌برداری از فاز نخست مجتمع ورزشی کارگران با هزینه 10 میلیارد ریالی، افتتاح ساختمان دهیاری در چند روستای شهرستان و بهره‌برداری از سیستم آبیاری نوین را از دیگر طرح‌ها اعلام کرد.

 

وی افتتاح دبیرستان خیرساز با صرف هزینه‌ای بالغ بر 20 میلیارد ریال را از دیگر طرح‌های قابل افتتاح در دهه مبارک فجر دانست که نقش بسزایی در توسعه فضاهای آموزشی شهرستان خواهد داشت.

 

کردی با گرامیداشت دهه مبارک فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار کرد: خدماتی که انقلاب اسلامی به ملت ایران ارائه کرده است به هیچ وجه قابل مقایسه با دوران پیش از انقلاب نیست.

 

وی تصریح کرد: دولت با هدیه پروژه‌های مختلف در حوزه‌های خدماتی، عمرانی، آموزشی، فرهنگی، زیربنایی و ... در ایام دهه مبارک فجر و بهره‌برداری از آنان به مناسبت این ایام خجسته شیرینی فجر انقلاب را دو چندان می‌کند.

منبع:ایسنا

 

انتهای پیام
تگها: همزمان با دهه مبارک فجر, 19 پروژه تولیدی، عمرانی و آموزشی, در دلیجان