امروز: جمعه, 02 فروردین 1398
محتوای خبر

آیین تجلیل از دانش آموزان برتر دلیجان +عکس

14 بهمن 1395 کد خبر : 988617107

 

مراسم تجلیل از دانش آموزان برتر شهرستان دلیجان با عنوان جشن ستارگان ،با حضور معاونت فرمانداری شهرستان دلیجان ، جمعی از مسئولین ادارات و نهادها ، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر دلیجان ، مدیر آموزش و پرورش ، جمعی از فرهنگیان ، اولیا و دانش آموزان در سالن کانون شهید رجایی برگزار شد .

 

به گزارش پیام دلیجان؛ همایش تجلیل از دانش آموزان برتر علمی ، فرهنگی هنری ، ورزشی ، رتبه های برتر معدل امتحانات نهایی و منتخبین دانشگاه فرهنگیان با عنوان جشن ستارگان برگزار شد .

 

 

 

حجت اله فدایی ، مدیر آموزش و پرورش دلیجان نیز در این مراسم با تبریک فرارسیدن ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی و تبریک به دانش آموزان برتر شهرستان ، به آیاتی از قرآن کریم در خصوص اهمیت دادن به علم و علم آموزی اشاره کرد و گفت : وظیفه و رسالت اصلی آموزش و پرورش ، تربیت افرادی شایسته و نخبه است .

 

وی دانش آموزان را سرمایه های مملکت و آینده ساز کشور عنوان نمود و گفت: امروز مهمترین سلاح دفاع از کشور علم و دانش است و همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند دانش آموزان باید خوب درس بخوانند و به سلاح علم مسلح شوند تا بتوانند کشور را به پیشرفت و توسعه برسانند.

 

وی تلاش و کوشش و افق های بلند این دانش آموزان را آغاز موفقیت آنان در زندگی آینده شان دانست و گفت: اعتماد به نفس و تلاش شما افتخارآفرینان عامل کسب این موفقیت برای شهرستان است و در خور تقدیر و ستایش است.

 

وی این موفقیتها را حاصل تلاش جمعی عنوان کرد و افزود: برای موفقیتهای بدست آمده علاوه بر دانش آموزان خانواده ها و برنامه ریزی های صورت گرفته توسط آموزش و پرورش نقش مهمی داشته اند.

 

فدایی گفت : در رابطه با بحث تقویت کنکور و ایجاد پایگاههای تقویت کنکور در شهرستان دلیجان از ظرفیت های موجود استفاده کرده ایم و با کمک های مسئولین و خیرین ، پایگاههای تقویت کنکور جهت ارائه خدمات به دانش آموزان راه اندازی شده تا دانش آموزان و خانواده ها بدون دغدغه در بحث تقویت دروس و مشاوره جهت انتخاب رشته اقدام کنند .

 

امیرحسین جمالی از دانش آموزان برتر کنکور در این همایش چگونگی درس خواندن ،‌ تست زدن و راههای موفقیت در کنکور خود را برای حاضران بیان کرد و خواستار توجه ویژه به مسئله ی مشاوره و هدایت تحصیلی در مدارس شد .

 

در این مراسم از از دانش آموزان برتر کنکور ، دانشجویان ورودی به دانشگاه فرهنگیان ، برترین های مسابقات علمی عملی و علمی کاربردی هنرستانها ، دانش آموزان برتر مسابقات فرهنگی هنری ، قرآن و معارف اسلامی ، ورزشی و برترین های معدل در رشته های انسانی ، تجربی و ریاضی و همچنین برترین های آزمون پیشرفت تحصیلی با اهدای لوح و کارت هدیه تجلیل به عمل آمد .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/