امروز: شنبه, 27 بهمن 1397
محتوای خبر

حضور مردم دلیجان در راهپیمایی ۲۲ بهمن؛ راهپیمایی۲۲ بهمن تجلی نمایش بزرگ وحدت، اقتدار و همکاری ملی است

22 بهمن 1395 کد خبر : 988617191

 

 مسئولان شهرستان دلیجان دوشادوش مردم ایران اسلامی در سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و یوم‌الله ۲۲ بهمن؛ اقتدار و عظمت انقلاب اسلامی را به رخ جهانیان کشیدند. 

 

 

به گزارش پیام دلیجان امروز ۲۲ بهمن ماه ۹۵ بار دیگر ملت ایران با آرمان های انقلاب و شهدا تجدید میثاق کرده و جلوه ای نورانی از عظمت و شکوه ایران اسلامی را در سی و هشتمین بهار انقلاب به  نمایش گذاشتند.

 

 

 

 

حضور گسترده ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن وحدت ملی را به رخ دشمنان کشید

 

حجت الاسلام محمدتقی کرامتی امام جمعه دلیجان ضمن تشکر از حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه گفت: مردم دلیجان امسال نیز همچون سال‌های گذشته با حضور باشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه، بار دیگر در دفاع از انقلاب و تجدید بیعت با امام(ره) و رهبر معظم انقلاب حماسه دیگری را خلق کردند.

 

کرامتی اضافه کرد: مردم با بصیریت دلیجان و ایران اسلامی با حضور گسترده خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر اتحاد و وحدت ملی را دشمنان نشان دادند.

 

 

 

راهپیمایی۲۲ بهمن تجلی نمایش بزرگ وحدت، اقتدار و همکاری ملی است

 

 

محمد کردی فرماندار شهرستان دلیجان گفت: ۲۲ بهمن‌ماه روز وحدت و به ثمر رسیدن نهال شکوهمند انقلاب و یکپارچگی ملتی آزاد و سرافراز است.

 

کردی اظهار کرد: ملتی که، با پیروی از آرمان‌های امام خمینی(ره) و با هدایت‌های داهیانه رهبر فرزانه انقلاب، در مقابله با دسیسه‌ها و توطئه های دشمنان نظام، چون کوه استوار و تسلیم ناپذیر ایستاده و از حقوق مسلم خویش صیانت می کنند.

 

وی با اشاره به اینکه راهپیمایی امسال  ۲۲ بهمن ماه از حساسیت‌های بیشتری برخوردار است، افزود: مردم امسال هم چون سنوات گذشته در راهپیمایی۲۲ بهمن به عنوان تجلی نمایش بزرگ وحدت، اقتدار و همکاری ملی شرکت کردند.

 

 

 

 

۲۲ بهمن کوبنده‌ترین پاسخ به یاوه‌گویان و تهدیدکنندگان قلدرمآب است

 

 

رحمان دلاوری عضو شورای اسلامی دلیجان ۲۲ بهمن‌ماه را سمبل آزادیخواهی، استقلال و ایستادگی ملت شرافتمند ایران در مقابل نظام استثمار و استعمار جهانی عنوان کرد و گفت: انقلاب اسلامی در سال ۵۷ با رهبری هوشمندانه و شجاعانه امام خمینی (ره) به ثمر نشست و بهت و حیرت جهانیان را به همراه داشت.

 

 

دلاوری اظهار کرد: اکنون پس از گذشت ۳۸ سال، نهال این انقلاب به درختی تنومند و ریشه دار تبدیل شده است و قدرت نمایی ایران در عرصه منطقه ای و جهانی موجبات یاس و ناامیدی بدخواهان نظام جمهوری اسلامی را به همراه داشته و رهبران فریب خورده برخی کشورهای منطقه و رئیس جمهور آمریکا را عصبانی و مجبور به لفاظی های هتاکانه و بی شرمانه علیه ملت و نظام کرده است.

 

وی ادامه داد: امروز مردم با حضور خود در راهپیمایی بیعتی مجدد با آرمانهای اصیل انقلاب و بهترین و کوبنده ترین پاسخ را به یاوه گویان و تهدیدکنندگان قلدرمآب  می‌دهند.

 

عضو شورای اسلامی دلیجان خاطرنشان کرد: مردم با حضور گسترده خود در راهپیمایی روز جمعه لبیک گویی خود را به رهبر فرزانه انقلاب و حامی و مدافع ثبات و امنیت ایران سرفراز را مجدد اعلام کردند.

 

 

استکبار نمی تواند اعتقاد ولایی مردم را با جنگ و تهديد از بین ببرد

 

سعيد صادقي سخنگوي شوراي اسلامی شهر دليجان با اشاره به اینکه راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه امسال از حساسيت هاي بين المللي برخوردار است، گفت: مردم شريف شهرستان دليجان در عرصه هاي مختلف انقلاب بزرگ اسلامي کما في سابق با حضور پررنگ خود جوابگويي گزافه گويي هاي دشمنان قسم خورده اين مرزوبوم را می‌دهند.

 

صادقی اظهار کرد: مردم با حضور خود ثابت می کنند پشتيبان اين انقلاب هستند و استکبار نمی تواند اعتقاد ولاي مردم را با جنگ و تهديد از بین ببرد.  

 

 

مردم در ۲۲ بهمن خشم و انزجار خود را نسبت به استکبار جهانی اعلام می کنند

 

سید مسعود موسوی رئیس شورای اسلامی شهر تاریخی نراق گفت: مردم شهیدپرور نراق از همه اقشار همچون سالهای گذشته باشکوه در راهپیمایی عظیم ۲۲ بهمن حضور یافته و بار دیگر ضمن تجدید میثاق با آرمانهای امام راحل( قدس سره ) و امام خامنه ای ( مدظله العالی ) و خون شهدای انقلاب اسلامی ایران و دفاع مقدس در سال مزین به نام اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل با مشت های گره کرده انزجار، خشم و نفرت خود را نسبت به استکبار جهانی، صهیونیسم و جریان تکفیری ابراز کردند.

 

 

 

 

 

حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه مشت محکمی بر دهان یاوه گویان

 

 

محمد صادق جعفری مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور دلیجان روز ۲۲ بهمن را روز پیروزی اسلام بر کفر دانست و افزود: راهپیمایی ۲۲ بهمن خود یک نشانی از وحدت در بین مردم ایران است، وحدت از این لحاظ که مردم و مسئولین دوشادوش هم در راهپیمایی شرکت کردند و نفرت و انزجار خود را بر طاغوتیان و دشمنان اسلام فریاد زدند.

 

جعفری با اشاره به اینکه راهپیمایی ۲۲ بهمن به معنای حقیقی کلمه، لبیک گویی به فرمان ولایت است، گفت: اقشار مختلف مردم از کوچک و بزرگ، پیر و جوان همه با حضور در راهپیمایی مشت محکمی را بر دهان یاوه‌گویان می‌زنند.

 

 

 

 

انتهای پیام/ 

 
تگها: دلیجان, راهپیمایی ۲۲ بهمن مردم دلیجان, راهپیمایی ۲۲ بهمن