امروز: دوشنبه, 26 آذر 1397
محتوای خبر

سخنگوی شورای اسلامی شهر: تصویب برنامه پنج ساله دوم توسعه دلیجان/عودت بودجه پیشنهادی شهرداری به منظور تطبیق با برنامه های سند

23 بهمن 1395 کد خبر : 988617203


سخنگوی شورای اسلامی شهر دلیجان از تصویب برنامه پنج ساله دوم توسعه دلیجان در جلسه شورای اسلامی شهر خبر داد.

سعید صادقی سخنگوی شورای اسلامی شهر دلیجان در گفتگو با پیام دلیجان؛ در خصوص از تصویب برنامه پنج ساله دوم توسعه دلیجان در جلسه شورای اسلامی شهر گفت: دلیجان برای حرکت در مسیر پیشرفت بیش از هر چیز به یک نقشه راه نیاز دارد و از آنجایی که برنامه پنج ساله اول پایان یافته بود برنامه پنج ساله دوم در دستور کار قرار گرفت.

 صادقی اظهار کرد: در این تدوین این سند به برنامه ها و اسناد بالا دستی از جمله طرح های آمایش سرزمین و جامع شهر در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: برنامه دوم توسعه شهر دلیجان پس از فراز و نشیب های فراوان و با استفاده از اندیشمندان و نخبگان شهر دلیجان تهیه و به تصویب رسیده است.

سخنگوی شورای اسلامی دلیجان با بیان اینکه برنامه محوری از مهمترین دستاوردهای برنامه مذکور محسوب می شود ادامه داد: نصب العین قراردادن برنامه مذکور در دستور کار شورای اسلامی شهر دلیجان قرار گرفته است.

صادقی اظهار کرد: برنامه پنج ساله دوم توسعه دلیجان برای سال های ۹۶ تا سال ۱۴۰۱ تدوین شده است.

وی با اشاره به اینکه بودجه پیشنهادی شهرداری به منظور تدبیق با برنامه های سند عودت داده شده است ادامه داد: تاکید شورای اسلامی شهر حرکت شهرداری دلیجان در سال آینده براساس اهداف تدوین شده در برنامه مذکور می باشد بر همین اساس الزام شورای اسلامی شهر بر تهیه بودجه سال ۹۶ براساس شاخصه های تعریف شده در برنامه دوم توسعه شهر دلیجان باشد.

انتهای پیام/
تگها: سخنگوی شورای اسلامی شهر, تصویب, برنامه پنج ساله دوم, توسعه دلیجان, عودت بودجه, پیشنهادی شهرداری