امروز: جمعه, 28 تیر 1398
محتوای خبر

شکارچی متخلف در دلیجان دستگیر شد

26 بهمن 1395 کد خبر : 988617247

 

 

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دلیجان گفت: یک شکارچی متخلف قبل از ارتکاب به جرم و شروع به شکار در منطقه راونج شهرستان دلیجان، توسط مامورین یگان حفاظت محیط زیست این شهرستان دستگیر شد.

 

به گزارش پیام دلیجان؛ کامبیز خلیلیرئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دلیجان عنوان کرد: ماموران یگان حفاظت شهرستان دلیجان در حین ماموریت گشت و کنترل در منطقه راونج یک شکارچی متخلف را که به قصد شکار وارد منطقه شده بود را دستگیر کردند. 

 

وی افزود: از متخلف یک قبضه سلاح دو لول ساچمه زنی فاقد مجوز به همراه سه عدد فشنگ کشف و پرونده فرد متخلف پس از صورتجلسه و سیر مراحل قانونی به مقام قضایی ارجاع شد.

 

رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دلیجان با اشاره به مهر و موم یک واحد غیر مجاز بازیافت و تفکیک پسماندهای صنعتی در روز گذشته با دستور دادستان عمومی دلیجان عنوان کرد: این اقدام بر اساس بازدید و گزارش کارشناسان این اداره مبنی بر حمل و نقل پسماندهای صنعتی موجود در محل نگهداری پسماندهای شهرک صنعتی و انتقال آن به مکان دیگر جهت تفکیک و بازیافت و ایجاد آلودگی خاک در حجم وسیع صورت گرفت.

 

خلیلی بیان کرد: واحد متخلف پس از اطلاع به دادستان عمومی شهرستان دلیجان و بر اساس دستور، به دلیل نداشتن مجوزهای قانونی لازم و ایجاد آلودگی زیست محیطی در راستای اجرای ماده 9 قانون حفاظت و بهسازی محیط زیست مهر و موم شد.

 

شهرستان دلیجان از توابع استان مرکزی با داشتن بیش از 400 واحد صنعتی به عنوان چهارمین شهر صنعتی استان مرکزی شناخته می شود.

منبع:ایرنا

انتهای پیام /
تگها: شکارچی متخلف, در دلیجان, دستگیر شد