امروز: جمعه, 28 تیر 1398
محتوای خبر

یک واحد بازیافت پسماند در دلیجان به علت ایجاد آلایندگی پلمب شد

27 بهمن 1395 کد خبر : 988617263

 

 

رئیس محیط زیست دلیجان گفت: یک واحد غیرمجاز بازیافت و تفکیک پسماندهای صنعتی به علت ایجاد آلودگی خاک در حجم وسیع، با دستور دادستان دلیجان پلمب شد.

 

به گزارش پیام دلیجان، کامبیز خلیلی با اشاره به پلمب یک واحد آلاینده در دلیجان اظهار داشت: این اقدام براساس بازدید و گزارش کارشناسان محیط زیست شهرستان دلیجان مبنی بر حمل و نقل پسماندهای صنعتی موجود در محل نگهداری پسماندهای شهرک صنعتی دلیجان و انتقال آن به مکان دیگر برای تفکیک و بازیافت و ایجاد آلودگی خاک در حجم وسیع انجام شد.

 

وی افزود: واحد مذکور پس از اطلاع به دادستان عمومی دلیجان و براساس دستور وی، به سبب عدم اخذ مجوزهای قانونی و ایجاد آلودگی زیست محیطی در راستای اجرای ماده 9 قانون حفاظت و بهسازی محیط زیست پلمب شد.

 

رئیسمحیط زیست دلیجان بیان کرد: همچنین ماموران یگان حفاظت محیط زیست شهرستان دلیجان هنگام ماموریت گشت و کنترل در منطقه راونج دلیجان یک شکارچی متخلف را که به قصد شکار وارد منطقه شده بود، دستگیر کردند.

 

خلیلی عنوان کرد: از متخلف یک قبضه سلاح دو لول ساچمه زنی فاقد مجوز به همراه سه عدد فشنگ کشف و پرونده فرد متخلف برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی ارسال شد.

منبع:تسنیم

انتهای پیام/
تگها: واحد بازیافت پسماند, در دلیجان, ایجاد آلایندگی, پلمب شد