امروز: پنج شنبه, 04 بهمن 1397
محتوای خبر

حفظ حجاب مبارزه اساسی برای مقابله با تهاجم فرهنگ غربی است

2 اسفند 1395 کد خبر : 988617311


استاد دانشگاه با تاکید بر اینکه جامعه امروز ما با توجه به جنگ نرم دشمن بیش از هر زمان نیاز به ترویج فرهنگ حجاب و عفاف در جامعه دارد افزود: حفظ حجاب مبارزه اساسی برای مقابله با تهاجم فرهنگ غربی است.

به گزارش پیام دلیجان؛ حجت الاسلام قربان جمالی استاد دانشگاه و عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور دلیجان در کرسی آزاد اندیشی با موضوع حجاب محدودیت یا مصونیت که در دانشگاه پیام نور دلیجان برگزار شد گفت: حجاب همواره مورد تاکید ائمه معصومین (ع)، کارشناسان دینی و اجتماعی بوده است و در قرآن کریم نیز به آن اشاره شده است.

 

 


جمالی با اشاره به اینکه حجاب سد محکمی برای حفظ و ارتقا امنیت و سلامت اجتماعی برای جامعه محسوب می شود گفت: حفظ حجاب باعث حفظ ارزش های انسانی مانند عفت، حیا و متانت، استواری اجتماع می شود.


وی با تاکید بر اینکه جامعه امروز ما با توجه به جنگ نرم دشمن بیش از هر زمان نیاز به ترویج فرهنگ حجاب و عفاف در جامعه دارد افزود: حفظ حجاب مبارزه اساسی برای مقابله با تهاجم فرهنگ غربی است.


استاد دانشگاه با بیان اینکه انقلاب اسلامی تغییر اساسی در نگاه به حوزه زنان بوجود آورد ادامه داد: امروز شاهد موفقیتهای چشمگیری بانوان در حوزه های مختلف هستیم.


در ادامه دانشجویان حاضر در کرسی آزاد اندیشی نظرات خودشان را در موافقت و مخالفت با موضوع کرسی آزاد اندیشی بیان کردند.


کرسی ازاد اندیشی به همت بسیج دانشجویی و همکاری واحد فرهنگی دانشگاه پیام نور دلیجان با موضوع حجاب مصونیت یا محدودیت در سالن کنفرانس دانشگاه پیام نور دلیجان برگزار شد.

 

 

 

 

انتهای پیام/
تگها: حفظ حجاب, مبارزه اساسی, مقابله با تهاجم فرهنگ غربی, کرسی ازاد اندیشی, دانشگاه پیام نور دلیجان, حجاب مصونیت یا محدودیت