امروز: چهارشنبه, 21 آذر 1397
محتوای خبر

دومین کاروان راهیان نور دلیجان به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شد

7 فروردین 1396 کد خبر : 988617580

 

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دلیجان گفت: دومین کاروان راهیان نور نوروزی این شهرستان روز دوشنبه با بدرقه مسوولان اجرایی به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

 

سرهنگ پاسدار محمدرضا عسگری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دلیجان در گفتگو با پیام دلیجان گفت: در قالب این کاروان خانوادگی 200 نفر از این شهرستان، به مدت پنج روز از مناطق عملیاتی جنوب کشور شامل فتح المبین، والفجر 8، کربلای 5، فکه، طلائیه، هویزه، دوکوهه و اروندکنار بازدید می کنند. 

 

عسگری اظهار کرد: این کاروان با استفاده از چهار دستگاه اتوبوس به مناطق عملیاتی اعزام شدند و مربی، سرپرست، روحانی و راوی آنها را در طول بازدید همراهی می کنند. 

 

وی با اشاره به اعزام کاروان در تعطیلات عید نوروز امسال از دلیجان به مناطق عملیاتی جنوب کشور اظهار کرد:  این سومین کاروان اعزامی از شهرستان است که راهی مناطق عملیاتی می شود. 

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دلیجان گفت: آشنایی با رشادت ها و ایثارگری های رزمندگان اسلام در دوران جنگ تحمیلی، بازخوانی وصیت نامه ها و خاطرات شهدا و چگونگی انجام عملیات های این دوران و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه از اهداف اصلی اعزام کاروان های راهیان نور است. 

 

وی خاطرنشان کرد: کاروان های راهیان نور فرصت مناسب و مغتنمی برای تعمیق باورهای انقلاب و ارزش های شهدا در بین نسل های جوان جامعه بوده و این امر به تقویت روحیه ایثار و استکبارستیزی آنها کمک می کند. 

 

شهرستان دلیجان از توابع استان مرکزی با ۵۱ هزار نفر جمعیت در مسیر راه اصلی استان های جنوبی و شرقی با استان های شمالی و مرکزی واقع شده است.

 

انتهای پیام/

 
تگها: دومین کاروان راهیان نور, دلیجان, مناطق عملیاتی جنوب کشور, اعزام شد