امروز: پنج شنبه, 04 بهمن 1397
محتوای خبر

800 میلیون تومان تسهیلات اقتصاد مقاومتی در دلیجان پرداخت شد

9 فروردین 1396 کد خبر : 988617588

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دلیجان گفت: سال گذشته 800 میلیون تومان تسهیلات اقتصاد مقاومتی و کارآفرینی در این شهرستان پرداخت شد.

 

سرهنگ پاسدار محمد رضا عسگری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دلیجان در گفت وگو با پیام دلیجان گفت: این میزان تسهیلات برای اجرای طرح های کارآفرینی و اشتغالزایی در زمینه دام سنگین، پرورش بلدرچین، مرغ خانگی، زنبور عسل، کاشت گل محمدی، زعفران، فراورده های لبنی، صنایع دستی، قالی بافی و بسته بندی سبزیجات پراخت شده است.

 

عسگری اظهار کرد: با پرداخت این میزان تسهیلات برای 46 نفر به صورت مستقیم و برای 60 نفر به صورت غیر مستقیم شغل ایجاد شده است. 

 

وی حمایت از مشاغل خانگی و کوچک و زودبازده را یکی از راه‎هکارهای حمایت از اقتصاد مقاومتی دانست افزود: در این مسیر همواره بسیج پیشقراول بوده است.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دلیجان بیان کرد: ایجاد کارگاه‌های کوچک باهدف اشتغال ‌زایی، تکمیل چرخه تولید از تولید به بازار کار و کمک به تولید داخلی از اهداف طرح‌های اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی است.

 

وی اضافه کرد: در سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال نیز یک میلیارد تومان تسهیلات در راستایی تحقق اقتصاد مقاومتی به منظور ایجاد کارگاه‌های کوچک و زود بازده در شهرستان پرداخت می شود.

 

شهرستان دلیجان از توابع استان مرکزی با ۵۱ هزار نفر جمعیت در مسیر راه اصلی استان های جنوبی و شرقی با استان های شمالی و مرکزی واقع شده است.

 

انتهای پیام/

 
تگها: تسهیلات اقتصاد مقاومتی, در دلیجان, سپاه دلیجان, عسگری