امروز: سه شنبه, 02 بهمن 1397
محتوای خبر

در نخستین جشنواره ملی موج؛ نمایش حوالی فرودگاه 5صبح از دلیجان موفق به کسب دو عنوان شد

29 فروردین 1396 کد خبر : 988617721


رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دلیجان گفت: نمایش حوالی فرودگاه 5صبح از دلیجان در نخستین جشنواره ملی موج در بندرعباس موفق به کسب دو عنوان شد.


حمید صادقی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دلیجان در گفتگو با پیام دلیجان گفت: نمایش حوالی فرودگاه 5صبح اثر عبدالرضا فتحی کاری از گروه نمایشی بازی از شهرستان دلیجان و نماینده استان مرکزی در نخستین جشنواره ملی موج در بندر عباس موفق به کسب دو عنوان شد.


صادقی اظهار کرد: نمایش ارزشمند حوالی فرودگاه 5صبح به کارگردانی عبدالرضا فتحی و گروه نمایشی  جزء 5 نمایش برتر جشنواره ملی موج در بندر عباس شد.


وی ادامه داد: در مراسم اختتامیه این اثر همراه با دو اثر دیگر به دلیل رقابت پایاپای هر سه اثر حائز عنوان برتر این جشنواره شد.


رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دلیجان گفت: همچنین عبدالرضا فتحی علاوه بر مدیریت و کارگردانی این اثر حائز عنوان برتر در رشته طراح صحنه نیز شد.


صادقی افزود: همچنین علی محمدی و سامان سهیلی نیز در بخش بهترین بازیگران مرد کاندید بودند که از سوی جشنواره به عنوان بهترین بازیگران مرد در بین پانزده بازیگر مرد اعلام شدند.

نخستین جشنواره ملی موج از روز شنبه 26 فروردین با حضور 69 اثر و مشارکت 150 هنرمند از 28 استان به مدت سه روز در بندر عباس برگزار شد.


انتهای پیام/
تگها: در نخستین جشنواره ملی موج, نمایش حوالی فرودگاه 5صبح, دلیجان, کسب دو عنوان