امروز: چهارشنبه, 04 اردیبهشت 1398
محتوای خبر

رهبر انقلاب در دیدار شرکت‌کنندگان مسابقات بین‌المللی قرآن کریم:باید تلاش کنیم که مفاهیم قرآنی جزو مفاهیم رایج و گفتمان‌های عمومی ملت‌های ما قرار گیرد

7 اردیبهشت 1396 کد خبر : 988617791

 

رهبر معظم انقلاب فرمودند: این حرکت قرآنی در کشور ما باید ادامه پیدا کند. ما از قرآن دوریم، از آن بیگانه‌ایم، از مفاهیم آن دوریم. باید تلاش کنیم که مفاهیم قرآنی جزو مفاهیم رایج و گفتمان‌های عمومی ملت‌های ما قرار گیرد.
به گزارش پیام دلیجان؛ به نقل از دفتر حفظ و نشر آثار آیت الله خامنه ای، مراسم معنوی انس با قرآن کریم در حضور رهبر انقلاب اسلامی و با شرکت اساتید، قاریان و حافظان برترِ شرکت‌کننده در سی و چهارمین دوره‌ی مسابقات بین‌المللی قرآن کریم در حسینیه‌ امام خمینی (رحمه‌الله) درحال برگزاری است.

باید تلاش کنیم که مفاهیم قرآنی جزو مفاهیم رایج و گفتمان‌های عمومی ملت‌های ما قرار گیرد

رهبر معظم انقلاب در ابتدای این دیدار فرمودند:  این حرکت قرآنی در کشور ما باید ادامه پیدا کند. ما از قرآن دوریم، از آن بیگانه‌ایم، از مفاهیم آن دوریم. باید تلاش کنیم که مفاهیم قرآنی جزو مفاهیم رایج و گفتمانهای عمومی ملتهای ما قرار بگیرید.

 

این مراسم هم‌اکنون به صورت زنده از شبکه قرآن سیما در حال پخش است.

 

انتهای پیام/
تگها: رهبر انقلاب, دیدار, شرکت‌کنندگان مسابقات بین‌المللی قرآن کریم, مفاهیم قرآنی, مفاهیم رایج, گفتمان‌های عمومی ملت‌های