امروز: چهارشنبه, 28 آذر 1397
محتوای خبر

امام جمعه دلیجان تاکید کرد سند ۲۰۳۰ نمونه «کاپیتولاسیون فرهنگی»

22 اردیبهشت 1396 کد خبر : 988617896

 

امام جمعه دلیجان سند ۲۰۳۰ یونسکو را «کاپیتولاسیون فرهنگی» دانست و گفت: در حالی که اسلام غنی از دستورات فرهنگی و دینی است افردای می‌خواستند سند ۲۰۳۰  یونسکو را که ترویج کننده خشونت، بی عفتی وسکولاریسم است در کشور اجرایی کنند.

 

به گزارش پیام دلیجان، حجت‌الاسلام محمدتقی کرامتی امام جمعه دلیجان در خطبه‌های این هفته نماز جمعه دلیجان با تبریک فرا رسیدن سالروز ولادت حضرت ولی‌عصر(عج) گفت: این امام معصوم زمانی که ظهور کنند جهان پر از عدل می شود و مردم در آسایش کامل زندگی می کنند.

 

کرامتی با اشاره به اینکه جامعه منتظر بایستی مسلح به سلاح تقوا و قیامت باوری و آخرت باوری باشد، اظهار کرد: در این صورت است که می توان جامعه را آماده ظهور امام زمان (عج) کرد.

 

باید با هوشیاری مقابل فتنه دشمن ایستاد

 

وی به سخنرانی مقام معظم رهبری در دانشگاه افسری اشاره کرد و ادامه داد: دشمن همواره به دنبال ضربه زدن به انقلاب است و بر همین اساس دشمن اهداف خودش را در سه سطح کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت برنامه ریزی کرده است که باید باهوشیاری مقابل فتنه و توطئه های دشمنان ایستاد.

 

دشمنان به دنبال بدبین کردن ملت به نظام اسلامی

 

امام جمعه دلیجان با بیان اینکه برنامه میان مدت دشمنان علیه ایران اسلامی هدف قرار دادن مسائل اقتصادی است، بیان کرد: دشمنان قصد دارند با فلج کردن اقتصاد کشور، جلوی رشد آن را بگیرند و از این طریق مردم را نسبت به نظام و انقلاب اسلامی بدبین کند.

 

وی در خصوص اجرای سند ۲۰۳۰ یونسکو را «کاپیتولاسیون فرهنگی» دانست و گفت: در حالی که اسلام غنی از دستورات فرهنگی و دینی است افردای می‌خواستند سند۲۰۳۰ یونسکو را که ترویج کننده خشونت، بی عفتی وسکولاریسم است در کشور اجرایی کنند.

 

کرامتی به دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا اشاره کرد و افزود: شرکت در انتخابات یک وظیفه شرعی است و هر برگ رأی نیز تیری به قلب دشمنان خواهد بود.

 

انتهای پیام/
تگها: امام جمعه دلیجان, سند ۲۰۳۰, «کاپیتولاسیون فرهنگی», پیام دلیجان, کرامتی