امروز: یکشنبه, 06 خرداد 1397
محتوای خبر

امام جمعه دلیجان: تمکین به نتیجه انتخابات درسی برای حامیان فتنه باشد

12 خرداد 1396 کد خبر : 988618085

 

 

امام جمعه دلیجان به توطئه های دشمنان علیه جوانان اشاره کرد و گفت: آشنایی جوانان با ویژگی های شخصیتی امام(ره) خنثی کننده توطئه دشمنان خواهد بود.

 

به گزارش  پیام دلیجان؛ حجت الاسلام محمدتقی کرامتی، امام جمعه دلیجان در خطبه های این هفته نماز جمعه دلیجان با اشاره به ماه مبارک رمضان گفت: ماه مبارک رمضان ایام عبادت و بندگی و فرصتی برای سازندگی است و نباید این میهمانی کم نظیر معنوی را از دست داد.

 

کرامتی به بیان خواص و ویژگی های روزه داری پرداخت و اظهار کرد: ماه رمضان برای این است که مومنان با کمک تربیت دینی خود در برابر تمام شهوت های نفسانی خود بایستند و تسلیم نشوند.

 

وی با بیان اینکه شورای نگهبان انتخابات را تایید کرده و پرونده تخلفات را به قوه قضاییه ارسال کرده است بیان کرد: از قوه قضاییه انتظار داریم با تخلفات صورت گرفته در انتخابات با قاطعیت برخورد کند.

 

تمکین به نتیجه انتخابات درسی برای حامیان فتنه باشد

 

امام جمعه دلیجان به تمکین نامزدهای ریاست جموری به رای شورای نگهبان هم اشاره ای کرد و افزود: امیدواریم این اقدام، درسی برای سایر افراد و خجالتی برای فتنه گران باشد.

 

کرامتی ضمن تسلیت و گرامیداشت بیست و هشمین سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره)، بیان کرد: امام راحل چهره بی نظیر عالم بعد از انبیاء است و طرحی نو از آزادی، حقانیت، دینمداری و اخلاق درانداخت.

 

وی به ویژگی های بنیان گذار انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: روحیه تعبد، زهد، دوستی با پیامبر(ص) و اهل البیت(ع)، مردم داری، امیدآفرینی، خدامحوری، انس با قرآن، دوستی و مدارا با مردم و جرات و شجاعت از جمله ویژگی های امام خمینی(ره) بود.

 

امام جمعه دلیجان به توطئه های دشمنان علیه جوانان اشاره کرد و گفت: آشنایی جوانان با ویژگی های امام(ره) خنثی کننده توطئه دشمنان خواهد بود.

 

سند ۲۰۳۰ به دنبال حذف روحیه ایثار و شهادت از کتاب های درسی است

 

امام جمعه دلیجان به سند ۲۰۳۰ هم اشاره ای کرد و گفت: اجرای این سند برخلاف سخنان و خواسته های بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران است.

 

وی با بیان اینکه بر اساس این سند باید به نوجوانان مسائل جنسی و ... درس داده شود افزود: این سند به دنبال حذف روحیه ایثار و شهادت از کتاب های درسی است.

 

انتهای پیام/
تگها: سند ۲۰۳۰ یونسکو, کرامتی, نمازجمعه دلیجان, پیام دلیجان, انتخابات, تایید صلاحیت