امروز: چهارشنبه, 21 آذر 1397
محتوای خبر

دبیر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس: دانشگاه آزاد میراث پدری عده یا جناح خاصی نیست/شهریه دانشجویان،اموال عمومی است

13 خرداد 1396 کد خبر : 988618089


سلیمی گفت:دانشگاه آزاد اسلامی میراث پدری عده خاص و یا جناح خاصی نیست، این دانشگاه متعلق به همه دانشجویان و ملت ایران است.


حجت الاسلام علیرضا سلیمی دبیر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفتگو با پیام دلیجان با اشاره به اینکه فسادهایی در دانشگاه آزاد اسلامی رخ داده است گفت: اعتقاد ما بر این است که باید اسناد این فسادها هر چه زودتر به دستگاه قضایی ارجاع داده شود.

 

 

 سلیمی با تاکید بر اینکه دانشگاه آزاد اسلامی متعلق به همه دانشجویان و ملت ایران است اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی میراث پدری عده خاص و یا جناح خاصی نیست.

وی ادامه داد: باید بر اساس قانون جلوی این گونه تخلفات گرفته شود تا قطار دانشگاه آزاد اسلامی در ریل اصلی خودش قرار بگیرد.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: شهریه پرداختی دانشجویان، بیت المال و اموال عمومی است که باید در جهت افزایش کیفت، توسعه علم و دانش و تکنولوژی هزینه شود.

سلیمی اضافه کرد:هزینه کرد اموال دانشگاه آزاد اسلامی در مسیر خارج از توسعه دانشگاه افکار عمومی را نسبت به این مرکز علمی کشور دچار تردید خواهد کرد.

دبیر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی افزود: دانشجویان با خون دل شهریه ها را پرداخت می کنند، شایسته نیست این وجوه دانشگاه تجمیع شود و این فسادها رخ دهد.

وی ادامه داد: اصلاح و برگرداندن یک مسیر اشتباه هزینه دارد، امروز عده ای که دانشگاه را متعلق به خود می دانستند عصبانی شده اند که امیدواریم  ریاست هیئت موسس و هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی با قدرت در مسیری که قرار گرفته حرکت کنند و عقب نشینی نکنند.

انتهای پیام/
تگها: سلیمی, دبیر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی, دانشگاه آزاد اسلامی, فسادهای اخیر, ولایتی