امروز: جمعه, 04 خرداد 1397
محتوای خبر

امام جمعه دلیجان: استکبار جهانی با داعش‌ اسرائیل را در حاشیه امن قرار داده است

27 خرداد 1396 کد خبر : 988618206

 

امام جمعه دلیجان به حمایت‌های استکبار از داعش اشاره کرد و گفت: استکبار جهانی با داعش‌ اسرائیل را در حاشیه امن قرار داده است.

 

به گزارش پیام دلیجان؛ حجت‌الاسلام محمدتقی کرامتی امام جمعه دلیجان در جلسه هماهنگی برگزاری راهپیمایی روز قدس و نماز عید فطر در فرمانداری دلیجان گفت: پدیده داعش، اسرائیل را در حاشیه امنی قرار داده و افکار عمومی جهان را درگیر خود ساخته است.

 

 

 

کرامتی خواستار برگزاری هرچه باشکوه‌تر مراسم راهپیمایی روز قدس شد و افزود: حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس توطئه‌های دشمنان اسلام را خنثی و معادلات سیاسی جهان را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

 

روز قدس نماد اتحاد و همبستگی مسلمانان در برابر مستکبرین جهان

 

کردی فرماندار شهرستان دلیجان ضمن تاکید بر برگزاری هرچه باشکوه‌تر مراسم روز قدس، مشارکت و همکاری تمامی ارگان‌های دولتی و دستگاه‌های را خواستار شد و گفت: حضرت امام خمینی(ره) با نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز جهانی قدس توجه مسلمانان را به مساله قدس و فلسطین جلب کردند.

 

کردی اظهار کرد: این روز نمادی از اتحاد و همبستگی مسلمانان در برابر ابرقدرت ها و مستکبرین جهان اسلام است. با توجه به اقدامات گروه‌های تروریستی داعش، برگزاری روز قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان امسال از اهمیت بسیاری برخوردار است.

 

در پایان این مراسم مقرر شد راهپیمایی روز قدس در دلیجان از ساعت ۱۱:۳۰ و از مسيرميدان بسيج با طي نمودن بلوار شهيد كاظم زاده – پارك ملت – ميدان شهيدمحمدي –مصلي تعيين و در انتها قطعنامه در محل مصلي قرائت خواهد شد.

 

و در شهر نراق راهپیمایی از ساعت ۱۲  از محل گلزار شهداء با طي نمودن خيابان امام خميني (ره) – خيابان فاضلين نراقي – مسجد جامع  تعيين و در نهايت درمحل مسجد جامع نراق قطعنامه قرائت خواهد شد.

 

انتهای پیام/
تگها: کرامتی, روز قدس, نراق, دلیجان, داعش, اسرائیل و عربستان, پیام دلیجان