امروز: جمعه, 02 فروردین 1398
محتوای خبر

امام جمعه دلیجان: ملت ایران به داشتن سپاه مقتدر به خود می بالد

2 تیر 1396 کد خبر : 988618255


امام جمعه دلیجان با اشاره به اینکه ملت ایران به داشتن سپاه مقتدر به خود می بالد افزود: کشورهای مرتجع منطقه بدانند که ایران اسلامی مقتدر است و باید با این کشور برادرانه و به دور از دشمنی برخورد کنند.

به گزارش پیام دلیجان؛ حجت الاسلام محمد تقی کرامتی امام جمعه دلیجان در خطبه های این هفته نماز جمعه دلیجان به راهپیمایی با شکوه روز قدس اشاره کرد و گفت: امام خمینی (ره) در اقدامی هوشمندانه آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به عنوان «روز جهانی قدس» نامگذاری کردند.

کرامتی روز قدس را روز مقابله مستضعفان با مستکبران دانست و اظهار کرد: در این روز مسلمانان جهان با همبستگی حمایت قانونی خود را نسبت به مردم مسلمان فلسطین به نمایش می گذارند.

وی با اشاره به اینکه مردم با حضور در راهپیمایی روز قدس یک گام دیگر به نابودی اسرائیل نزدیکتر شدند افزود: مسلمانان با حمایت و یکپارچی زمینه نابودی این غده سرطانی را به زودی فراهم خواهند کرد.

امام جمعه دلیجان نابودی اسرائیل را مسئله اولیه مسلمانان عنوان کرد و افزود: روز قدس برای نابودی اسرائیل نامگذاری شده است.

کرامتی به عملیات مقتدرانه و موفقیت آمیز موشکی نیروی زمینی سپاه بر علیه مواضع داعش در سوریه اشاره کرد و گفت: ایران اسلامی در مقوله امنیت داخلی با هیچ کسی شوخی ندارد و مرزی هم نمی شناسد.

وی با اشاره به اینکه ملت ایران به داشتن چنین نیروهای مقتدری به خود می بالد افزود: کشورهای مرتجع منطقه بدانند که ایران اسلامی مقتدر است و باید با این کشور برادرانه و به دور از دشمنی برخورد کنند.

امام جمعه دلیجان با بیان اینکه یکم تا هفتم تیرماه جهت ارج نهادن به مقام والای قضاوت و تکریم از مقام شامخ شهید آیت الله دکتر بهشتی به عنوان هفته قوه قضاییه نامگذاری شده است خاطرنشان کرد: مسئولان قوه قضائیه باید با برخورد جدی با مجرمان از وقوع جرم و جنایت جلوگیری کنند.

انتهای پیام/
تگها: دلیجان, نمازجمعه دلیجان, کرامتی, حمله موشکی سپاه به تروریست ها