امروز: جمعه, 29 تیر 1397
محتوای خبر

معاون استاندار مرکزی خبر داد؛ وزیر بهداشت امروز به مرکزی می‌آید/بازدید از مراکز درمانی ۶شهرستان

18 تیر 1396 کد خبر : 988618361

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: استان مرکزی شامگاه یکشنبه میزبان سفر دو روزه وزیر بهداشت، به منظور ارزیابی وضعیت و بررسی مشکلات حوزه بهداشت و درمان استان است.

 


به گزارش پیام دلیجان؛به نقل از استانداری مرکزی، شکرالله حسن بیگی اظهار داشت: وزیر بهداشت و درمان و هیات همراه شامگاه امروز (یکشنبه) به استان مرکزی سفر می کند و در بدو سفر به شهرستان دلیجان می رود.

 

وی افزود: وزیر بهداشت در دلیجان در نشستی با خیران سلامت شرکت می کند و پس از آن با حضور در محلات و بازدید از بیمارستان این شهرستان، مسائل و مشکلات بهداشتی و درمانی این دو شهرستان را مورد ارزیابی قرار می دهد.

 

حسن بیگی توضیح داد: حضور در شهرستان های خنداب، کمیجان و فراهان در صبح روز دوشنبه و بازدید از مراکز درمانی این شهرستان ها در ادامه سفر دو روزه وزیر بهداشت و درمان دنبال می شود.

 

معاون سیاسی امنیتی استانداری استان مرکزی خاطرنشان کرد: وزیر بهداشت همچنین در این سفر از بیمارستان خصوصی اراک بهره برداری کرده و از طرح نوسازی بیمارستان ولیعصر (عج) این شهر نیز بازدید می کند.

 

وی اضافه کرد: سرکشی به مراکز درمانی دولتی و ارزیابی مسائل و مشکلات آن ها از دیگر برنامه های پیش بینی شده سفر وزیر بهداشت به استان مرکزی است.
تگها: معاون استاندار مرکزی, وزیر بهداشت, مرکزی, می‌آید, بازدید از مراکز درمانی