امروز: جمعه, 02 فروردین 1398
محتوای خبر

انتخاب شهردار دلیجان در دستور کار شورا/رزومه ۱۰ نفر در دست بررسی

14 مرداد 1396 کد خبر : 988618545


منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر دلیجان با اشاره به اینکه انتخاب شهردار دلیجان در دستور کار شورا است گفت: در بررسی های اولیه ای که از سوی اعضای شورا صورت گرفته رزومه ۱۰ نفر برای انتخاب شهردار دلیجان در دست بررسی است.

رحمان دلاوری منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر دلیجان در گفتگو با پیام دلیجان؛در خصوص انتخاب شهردار این شهر گفت: منتخبین پنجمین دوره شورای اسلامی شهر دلیجان به منظور انتخاب شهردار تا کنون جلسات متعددی را برگزار کرده اند.

دلاوری با اشاره به اینکه گزینه های متعددی در ابتدا از سوی منتخبین شورا برای شهرداری دلیجان معرفی شدند اظهار کرد: در ابتداد حدود ۵۰ نفر از سوی شورا معرفی شدند.

وی ادامه داد: در بررسی های اولیه ای که از سوی اعضای شورا صورت گرفته و بر اساس فاکتور ها و شاخص های تعیین شده در نهایت اعضای شورا به ۱۰ نفر از افراد معرفی شده رسیده اند.

منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر دلیجان بیان کرد: این ۱۰ نفری که در حال حاضر مد نظر شورا برای انتخاب شهردار هستند از نیروهای بومی و غیر بومی هستند.

دلاوری با تاکید بر اینکه از تمامی افراد پیشنهادی برای معرفی شهردار دلیجان برنامه دریافت شده است ادامه داد:داشتن تخصص، تجربه، تحصیلات، شجاعت در تصمیم گیری، داشتن برنامه و ... از مهمترین ملاک های منتخبین شورای دلیجان برای انتخاب شهردار است.

منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر دلیجان اظهار کرد: هر فردی که ملاک های مد نظر شورا را داشته باشد و به خواسته های مردمی توجه بیشتری داشته باشد در اولویت قرار دارد.

دلاوری با بیان اینکه شهردار فعلی هم یکی از گزینه های مد نظر شورا است بیان کرد: در جلساتی که با شهردار فعلی داشته ایم صحبت هایی انجام شده است.

وی خاطرنشان کرد: مردم به اعضای شورا رای دادند، خودمان را متعهد به این اعتماد می دانیم و به دور از مسائل حاشیه ای و با در نظر گرفتن خواسته مردم تصمیمی اتخاذ می کنیم که مورد رضایت خداوند و مردم باشد.

انتهای پیام/
تگها: انتخاب شهردار دلیجان, در دستور کار شورا, رزومه ۱۰ نفر, در دست بررسی, شهردار دلیجان, پیام دلیجان, دلاوری, منتخ شورای شهر دلیجان