امروز: دوشنبه, 04 تیر 1397
محتوای خبر

نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه دلیجان: هویت اسلامی ملت ایران مانع تساهل در برابر قدرت های جهانی می شود

14 مرداد 1396 کد خبر : 988618547


مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه دلیجان گفت: هویت اسلامی و انقلابی ملت مقتدر ایران اسلامی مانع از تساهل و تسامح در برابر قدرت های جهانی از جمله آمریکاست.

حجت الاسلام محمود عظمتی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه دلیجان در گفتگو با خبرنگار پیام دلیجان در رابطه با عکس العمل ایران مقابل تحریم های جدید آمریکا گفت : دولت آمریکا از دست ما راضی نخواهد شد مگر در صورتی که از آنان تبعیت کنیم.

 

 


عظمتی اظهار کرد: این در حالی است که هویت اسلامی و انقلابی ملت مقتدر ایران اسلامی مانع از تساهل و تسامح در برابر قدرت های جهانی از جمله آمریکاست.

وی کنار هم قرار گرفتن جمهوریت و اسلامیت نظام حاکم بر ایران اسلامی را امری پذیرفته ناشدنی برای نظام سلطه توصیف کرد و افزود: چرا که حکومت مبتنی بر مردم سالاری دینی هیچگاه در مقابل ابر قدرت ها سر تعظیم فرود نخواهد آورد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه دلیجان تقابل آمریکا و هم پیمانانش با ایران به بهانه های واهی از قبیل هسته ای ، حقوق بشر ، موشکی و غیره را غیر واقعی دانست و افزود: علت اصلی این دشمنی ها در  استقلال و عدم وابستگی ایران اسلامی به سیاست های سلطه جویانه ی استکبار جهانی است.

وی بیان کرد: در زمان حکومت طاغوت آمریکا بر همه ی امور مملکتی ما مسلط بود و حال که شاهد استقلال سیاسی ، اقتصادی و فرهنگی ماست  نمی تواند این موضوع را تحمل کند و پس از پیروزی انقلاب اسلامی از هیچ توطئه ای برای براندازی جمهوری اسلامی دریغ نکرده است که به لطف الهی و بصیرت و ولایت پذیری ملت سرافراز ما ناکام مانده است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه دلیجان ترس آمریکا از صدور انقلاب اسلامی و پیامدهای آن برای منافع آمریکا در منطقه را علت دیگر این دشمنی ها بیان و خاطر نشان کرد: خیزش مردم منطقه برای رهایی از حکومت های وابسته به غرب، ناشی از الگوگیری از ایران اسلامی است.

انتهای پیام/
تگها: نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه دلیجان, هویت اسلامی ملت ایران, مانع تساهل, برابر قدرت های جهانی