امروز: پنج شنبه, 28 تیر 1397
محتوای خبر

نماینده محلات و دلیجان:دولت دوازدهم بیانات رهبری را سرلوحه کار قرار دهد

15 مرداد 1396 کد خبر : 988618554

 

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی گفت:دولت دوازدهم بیانات مورد تاکید مقام معظم رهبری در آیین تنفیذ را به عنوان یک منشور سرلوحه قرار دهد تا تنگناهای کشور رفع و پله های توسعه و پیشرفت با سرعت بیشتری پیموده شود.


به گزارش  پیام دلیجان؛ حجت الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی در آیین تنفیذ حکم رئیس جمهور رهنمودهای ارزشمندی را تاکید فرمودند و اگر این توصیه ها به عنوان یک منشور راهبردی سرلوحه کار دولت دوازدهم قرار گیرد، بسیاری از تنگناهای پیش روی کشور رفع می شود.

 

وی اظهارکرد: همه قوا بایستی دولت را در اجرایی کردن منشور و توصیه های رهبر معظم انقلاب یاری دهند چرا که فصل اتحاد و همبستگی برای تثبیت توسعه و پیشرفت کشور در کنار رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی فرا رسیده است.

 

نماینده مردم محلات و دلیجان در خانه ملت افزود: دولت دوازدهم بایستی با سیاست های راهبردی و بهره گیری از نیروهای مبتکر، توانمند، مجرب و متخصص در راستای کاهش فقر و محرومیت تلاش کند.

 

حجت الاسلام سلیمی بیان کرد: رفع دغدغه ها و تنگناهای اقتصادی کشور تنها بر عهده دولت نیست بلکه لازم است دیگر قوا و با همدلی و انسجام دولتمردان را در پیگیری سیاست های توسعه محور یاری دهند.

 

وی گفت: بنا بر توصیه مقام معظم رهبری، انتقادهای سازنده تنگناها را رفع می کند اما این انتقادها نباید با غرض ورزی سیاسی همراه باشد بلکه باید نگاه اصلاح و تغییر و تحول بنیادین با مشی احترام متقابل همراه باشد.

 

نماینده مردم محلات و دلیجان در خانه ملت افزود: این آیین ها جنبه تشریفاتی ندارد بلکه امضای حکم رئیس جمهوری به معنای مشروعیت بر مقبولیت آرای مردمی است.


حجت الاسلام سلیمی گفت: در آیین تحلیف نیز رئیس جمهور با امضای سوگندنامه متعهد می شود که از حقوق مردم دفاع و پایبند به قانون اساسی باشد.

ایرنا


انتهای پیام /
تگها: نماینده محلات و دلیجان, دولت دوازدهم, بیانات رهبری, سرلوحه کار قرار دهد