امروز: دوشنبه, 04 تیر 1397
محتوای خبر

فرماندار دلیجان؛ رسانه ها با نقد منصفانه به رشد و توسعه شهرستان کمک کنند

17 مرداد 1396 کد خبر : 988618562

 

فرماندار دلیجان گفت: رسانه ها با نقد منصفانه و به دور از تخریب می تواند در جهت رشد و توسعه شهرستان نقش بسیار موثری ایفا کند.

 

به گزارش پیام دلیجان؛ محمد کردی فرماندار دلیجان در مراسم تجلیل از خبرنگاران شهرستان دلیجان، که به مناسبت روز خبرنگار با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان محلی برگزار شد با بیان اینکه خبرنگاران حلقه اتصال بین مردم و مسئولین هستند، گفت: خبرنگاران در کنار انتقال مشکلات، موانع و کمبودهای موجود، به اخبار مثبت و امید بخش نیز توجه داشته باشند.

 

 

 

کردی جایگاه رسانه ها را در برقراری ارتباط بین مردم و دستگاههای اجرایی، پی گیری مطالبات مردم ، هدایت افکار عمومی و تأثیر در تصمیم گیری ها بسیار مهم دانست و افزود: رسانه ها با نقد منصفانه و به دور از تخریب می تواند در جهت رشد و توسعه شهرستان نقش بسیار موثری ایفا کند.

 

وی ادامه داد: تمامی مسئولین ادارات، ارگان ها و دستگاه های اجرایی موظفند حداکثر همکاری و تعامل را با خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان داشته باشند.

 

هریک از خبرنگاران و اصحاب رسانه حاضر در این نشست، نیز به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

 

در پایان این نشست، ضمن تقدیر از زحمات و تلاش های خبرنگاران و اصحاب رسانه در انعکاس به موقع اخبار و اطلاعات به مردم، با اهدای لوح سپاس و هدایایی از خبرنگاران تجلیل شد.  

 

انتهای پیام/