امروز: سه شنبه, 01 خرداد 1397
محتوای خبر

به همت بسیج سازندگی سپاه دلیجان صورت گرفت؛ اعزام اکیپ درمانی به مناطق محروم دلیجان+تصاویر

22 مرداد 1396 کد خبر : 988618580


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دلیجان از اعزام اکیپ درمانی رایگان به مناطق محروم این شهرستان خبرداد.


سرهنگ پاسدار محمدرضا عسگری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دلیجان در گفتگو با پیام دلیجان گفت: اعزام اکیپ درمانی به روستاهای فاقد خانه بهداشت با هدف ارائه خدمات درمانی به اقشار محروم و کم درآمد را از برنامه های معاونت بسیج سازندگی سپاه دلیجان عنوان کرد.


عسگری با اشاره به اینکه اکیپ های درمانی را  پزشک و یک پرستار تشکیل می دهند اظهار کرد: در قالب این اعزام ها خدمات رایگان بهداشتی و درمانی از قبیل ویزیت ، تست قند خون ، تست فشار خون ، مشاوره پزشکی و توزیع دارو ارائه می شود که تمامی این خدمات رایگان و بدون دریافت وجه انجام می پذیرد.


وی گفت: تا کنون به دو روستای کهک و مزوش اکیپ درمانی اعزام شده اند که با استقبال اهالی این دو روستا مواجه بودیم و انشا الله تا پایان سال حداقل 3 اکیپ درمانی دیگر به مناطق محروم اعزام خواهیم کرد.


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دلیجان خدمت رسانی به اقشار کم درآمد و عمران و آبادانی مناطق محروم را از اهداف بزرگ بسیج سازندگی دانست و خاطرنشان کرد: اقشار مختلف بسیج از قبیل بسیج جامعه پزشکی ، بسیج مهندسین و بسیج دانشجویی با حضور در این مناطق در جهت رفع محرومیت ها تلاشی مخلصانه و مجاهدانه انجام می دهند.

 

 

 

 

 

 

 

 


انتهای پیام/
تگها: به همت بسیج سازندگی سپاه دلیجان, اعزام اکیپ درمانی, مناطق محروم دلیجان, تصاویر