امروز: چهارشنبه, 02 اسفند 1396
محتوای خبر

امام جمعه دلیجان: خاطرات دوران اسارت آزادگان گنجینه‌های ارزشمند تاریخ دقاع مقدس است

26 مرداد 1396 کد خبر : 988618607

 

امام جمعه دلیجان با بیان اینکه خاطرات دوران اسارت آزادگان جزو گنجینه های ارزشمندی است، گفت: خاطرات آزادگان باید به نحو شایسته برای نسل های حال و آینده منتقل شود.

 

به گزارش پیام دلیجان؛ حجت الاسلام محمدتقی کرامتی، امام جمعه دلیجان همزمان باسالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن، با حضور در منزل محمد عرفانی و صالحی از آزادگان سرفراز دلیجان با آنها ديدار و گفتگو كرد.

 

کرامتی تکریم آزادگان را تلاش برای ترویج فرهنگ صبر و پایداری در راستای تحقق ارزش‌ها و آرمان‌های والای انقلاب اسلامی عنوان کرد و افزود: مردم باید به این مهم توجه بیشتری داشته باشند.

 

وی آزادگان را مظهر استقامت و پایداری دانست و ادامه داد: آزادگان راویان اصلی سالهای دفاع مقدس هستند و آنها می توانند با بیان این رشادت ها آن دوران را زنده نگه دارند.

 

امام جمعه دلیجان با بیان اینکه خاطرات دوران اسارت آزادگان جزو گنجینه های ارزشمندی است افزود: خاطرات آزادگان باید به نحو شایسته برای نسل های حال و آینده منتقل شود.

 

کرامتی به صبر و بردباری آزادگان اشاره کرد و گفت: آزادگان سرافراز با صبر، استقامت و شجاعت و اقدامات انقلابی در اردوگاه های اسارت، پیام انقلاب را به دنیا مخابره کردند.

 

صالحی ایثارگر و آزاده سر افراز دلیجان در سال ۶۴ به مدت ۵۴ ماه در محل اسارت فاو عملیات والفجر ۸ اسیر بود.

 

محمد عرفانی دیگر ایثارگر و آزاده سر افراز دلیجان در سال ۶۵ به مدت ۵۲ ماه در محل موصل عراق اسیر شد.

 

معاون فرماندار و فرمانده سپاه ناحیه دلیجان نیز همراه امام جمعه دلیجان در دیدار با خانواده آزادگان حضور داشتند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/
تگها: امام جمعه دلیجان, آزادگان